“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Очікувалося, що церемонія пройде 31 січня, але її перенесли
Церемонія вручення премії американської Національної академії мистецтва та науки звукозапису «Греммі» перенесли. Організатори оголосили нову дату проведення.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт організаторів.
Церемонія відбудеться у Лас-Вегасі 3 квітня (неділя). Її також транслюватимуть у прямому ефірі.
"Ми раді вперше привезти Grammy до Лас-Вегасу і влаштувати шоу світового рівня. Відколи ми оголосили про перенесення початкової дати шоу, ми отримали багато повідомлень про підтримку та солідарність з боку артистів», - йдеться у заяві генерального директора Академії звукозапису Харві Мейсон.
Ведучим заходу буде комік, актор та телеведучий Тревор Ноа. Інші деталі повідомлять пізніше.
Зазначимо, Греммі — музична премія, яка щорічно вручається американською Національною академією мистецтва і науки звукозапису. Нагорода нагороджується за результатами голосування представників академії. Серед них артисти, музиканти, продюсери.
Нагадаємо, залізничник із Казахстану отримав премію «Греммі». Крім того, кліп режисерки з України претендує на премію «Греммі».
Також Інформатор писав, що в Україні перенесли музичну церемонію М1 Music Awards через COVID-19.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.