Трамп наполягяє, щоб Україна погодилася на невигідний мир. Як нам бути?
голосів
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
672.4
DOGECOIN (DOGE)
0.11
THETA (THETA)
0.23
LITECOIN (LTC)
57.75
BITCOIN (BTC)
80177.79
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$31 800 млрд.
2
Китай
$19 000 млрд.
3
Німеччина
$4 700 млрд.
4
Японія
$4 100 млрд.
5
Індія
$4 000 млрд.
6
Велико-британія
$3 900 млрд.
7
Франція
$3 400 млрд.
8
Італія
$2 500 млрд.
9
Канада
$2 300 млрд.
10
Бразилія
$2 200 млрд.
Кулінарний рецепт від Інформатора
Кухарі затролили Роберта Паттінсона за його абсурдний сніданок
Усе тому, що страва вийшла дуже поживною з майже добовою нормою калорій. Проте смачною та ароматною за рахунок великої кількості сиру.
Клієнт ПриватБанку поскаржився на крадіжку коштів з цифрової карти: відповідь банку здивувала
Шахраї з картки списали 45$ без знання особистих даних клієнта ПриватБанку
Все більше українців користуються цифровими картками, бо це досить зручно. Проте, як виявилось, не зовсім безпечно. ПриватБанк саме через таку карту потрапив у черговий скандал.
Справа в тому, що у клієнта банку списали з карти 45 доларів. При цьому ніякого запиту на підтвердження операції не приходило. Також не було і повідомлення про списання. Дізнався користувач, що доступ до його карти є у шахраїв, випадково. Про це повідомив Мінфін.
"У мене з картки списали 45$, причому не було ні повідомлень про списання, ні запиту про підтвердження. Дізнався я про цей переказ тільки тому, що надійшло через пів години після перекладу повідомлення про заблоковану оплату таксі в Лімі, заблоковану через неправильний код CVC2", – розповів власник банківської картки "ПриватБанк".
З питанням щодо повернення коштів клієнт очікувано звернувся до ПриватБанку. Він зареєстрував заявку на яку представники банку відповіли, що очікувати доведеться від 45 до 120 днів. Проте наголосили, що шанси повернути кошти досить високі. І на подальше запропонували застрахуватися від дій шахраїв.
"При зверненні в банк (Заявка 2568590) з питання чому проходить оплата без авторизації і без коду нічого не повідомили, на питання коли повернуть гроші відповіли що термін розгляду заявки 45−120 днів. Ну і ще запропонували страхувати від дій шахраїв, тобто банк настільки не гарантує збереження грошей на рахунках, що пропонує їх додатково страхувати", – зазначив чоловік.
З рахунку клієнта ПриватБанку шахраї зняли 45 доларів
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.