"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Кришталі” - це маніфест всепоглинаючому коханню. Коханню яке зворушує повсякчас. Коханню яке в частій боротьбі зі здоровим глуздом, а також всупереч всім минулим досвідам та набутим переконанням, знищує вщент не типові та не притаманні людській натурі речі, і розпочинає формувати біле та недоторкано-чисте середовище на просторах підкореної йому душі.
Віталій Кличко зазначив, що наразі лікарні заповнені на 77%
Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів, Міністерства охорони здоров'я і керівництва Академії медичних наук України з проханням надати ліжка для пацієнтів з COVID-19 у відомчих лікарнях. Причина тому - велика кількість госпіталізацій.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву політика під час брифінгу 7 квітня.
За його словами, в комунальних лікарнях додають ліжка, але цього замало.
«Більш 10 000 ліжок є в інших відомчих лікарнях і установах Академії медичних наук України. В академії нам наразі обіцяють 500 ліжок. Надали поки майже 100. Але цього замало! Сьогодні вага кожного ліжка - це людське життя! Тому я ще раз звертаюся і вимагаю від уряду, від МОЗ та керівництва Національної академії медичних наук: не нехтуйте киянами! Надайте доступ до лікування хворих на коронавірус киян у відомчих установах, які перебувають в столиці!», - заявив Кличко.
При цьому він вказав, що наразі лікарні заповнені на 77%, але медсистема не витримає, якщо госпіталізацій не поменшає.
Як раніше повідомляв Інформатор, в Києві з 5 квітня посилили локдаун:закрили всі школи та дитячі садки і перевели транспорт в режим спецперепусток. У той же час прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що тотальний локдаун в Україні впроваджувати не потрібно.Хороший результат дає адаптивний карантин.
При цьому в Києві на стаціонарному лікуванні перебувають 4 608 COVID-хворих,кисневу підтримку отримують 3 878 осіб. А деякі COVID-лікарні заповнені на 100%.