Головна
Україна
23:38, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Мер Києва виступає проти евакуації мешканців Києва. Але не виключає тимчасового переселення певних категорій людей. Про це він заявив від час Єдиного телемарафону, - передає Інформатор. Віталій Кличко вважає, що взимку з Києва можуть вивезти частину людей, проте це буде не евакуація, просто тимчасовий переїзд.   «Якщо у когось із вас є будинок у передмісті Києва, якщо є знайомі чи друзі з будинком, де є піч, тепло, незалежне водопостачання, то було б непогано розраховувати, щоби там тимчасово побути», – зазначив мер Києва. Водночас, Кличко виступає проти евакуації мешканців Києва, але не виключає тимчасового переселення певних категорій людей до передмістя столиці. «У росіян ключова мета – щоб ми взяли свої валізи і кудись поїхали на Захід і залишили їм країну. Ми їм не потрібні, потрібна територія. Не дочекаються. Про евакуацію зараз не йдеться, але ми розглядаємо можливість того, що частина людей може переїхати до передмістя Києва: дитячі будинки, будинки для людей похилого віку. Назвати евакуацією це не можна, а ось тимчасовий переїзд деяких груп населення ми розглядаємо. Але зараз про це не йдеться. Але нам потрібно мати різні сценарії дій», – додав Кличко. Що цьому передувало  23 листопада окупанти завдали ударів по восьми областях України та Києву. Йдеться про Донецьку, Запорізьку, Київську, Харківську, Кіровоградську, Львівську, Херсонську та Вінницьку. Серед яких найбільша кількість ударів припала на Київ та область. Внаслідок масованих обстрілів загинуло 10 людей, ще 55 - травмовані. Пошкоджено 36 об’єктів. Серед них — об’єкти енергетики, приватні житлові будинки, багатоквартирні житлові будинки. Раніше ми писали, як у Києві сповіщатимуть про повітряну загрозу, якщо немає світла. Де можна зігрітись та зарядити телефон дивіться тут. Про затримку потягів детальніше тут.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Кличко не виключає тимчасовий переїзд киян до передмістя: кого це стосується

Читать на русском

Мер столиці виступає проти евакуації киян

Читать на русском
Кличко не виключає тимчасовий переїзд киян до передмістя: кого це стосується
Ілюстративне фото

Мер столиці виступає проти евакуації киян

Мер Києва виступає проти евакуації мешканців Києва. Але не виключає тимчасового переселення певних категорій людей.

Про це він заявив від час Єдиного телемарафону, - передає Інформатор. Віталій Кличко вважає, що взимку з Києва можуть вивезти частину людей, проте це буде не евакуація, просто тимчасовий переїзд.  

«Якщо у когось із вас є будинок у передмісті Києва, якщо є знайомі чи друзі з будинком, де є піч, тепло, незалежне водопостачання, то було б непогано розраховувати, щоби там тимчасово побути», – зазначив мер Києва.

Водночас, Кличко виступає проти евакуації мешканців Києва, але не виключає тимчасового переселення певних категорій людей до передмістя столиці.

«У росіян ключова мета – щоб ми взяли свої валізи і кудись поїхали на Захід і залишили їм країну. Ми їм не потрібні, потрібна територія. Не дочекаються. Про евакуацію зараз не йдеться, але ми розглядаємо можливість того, що частина людей може переїхати до передмістя Києва: дитячі будинки, будинки для людей похилого віку. Назвати евакуацією це не можна, а ось тимчасовий переїзд деяких груп населення ми розглядаємо. Але зараз про це не йдеться. Але нам потрібно мати різні сценарії дій», – додав Кличко.

Що цьому передувало 

23 листопада окупанти завдали ударів по восьми областях України та Києву. Йдеться про Донецьку, Запорізьку, Київську, Харківську, Кіровоградську, Львівську, Херсонську та Вінницьку. Серед яких найбільша кількість ударів припала на Київ та область. Внаслідок масованих обстрілів загинуло 10 людей, ще 55 - травмовані. Пошкоджено 36 об’єктів. Серед них — об’єкти енергетики, приватні житлові будинки, багатоквартирні житлові будинки.

Раніше ми писали, як у Києві сповіщатимуть про повітряну загрозу, якщо немає світла. Де можна зігрітись та зарядити телефон дивіться тут. Про затримку потягів детальніше тут

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.