«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
За даними розвідки, сотні “пташок” були передані вірменській стороні конфлікту армією росії.
Розвідувально-ударні дрони DJI Mavic 3 Fly More Combo із системами скидання вибухівки відправлені росіянами на озброєння сепаратистів в азербайджанському Карабаху. За даними розвідки, сотні “пташок” були передані вірменській стороні конфлікту армією росії.
Про це повідомляє Телеграф з посиланням на телеграм-канал AZfront.
Відповідно до розвідінформації, розпорядження про постачання дронів віддав особисто заступник начальника Генштабу РФ Олексій Кім. Нелегальною доставкою вантажу в азербайджанський Карабах у зону відповідальності російського військового контингенту керував майор ЗС РФ Леонід Садовий. За прийом дронів у росіян з боку сепаратистів відповідав артилерист Норайр Нельсон Асланян. За даними ГУР, постачання основної партії дронів було здійснено в останні кілька місяців.
Як зазначає Azfront, інформацію ГУР про таємне постачання дронів вірменським сепаратистам у Карабаху каналу надало те ж саме джерело, яке 13 травня повідомило про початок поставок до Вірменії французької військової техніки. За місяць ці дані підтвердив екс-радник Міноборони Франції Еммануель Дюпюї.
Ще у березні було опубліковано дані, що свідчать про те, що Головне управління розвідки тримає в полі зору зв'язки РФ з Вірменією у військовій сфері. У квітні керівник ГУР Буданов публічно продемонстрував, що його відомство уважно відстежує військовий контингент РФ у Карабаху.
Довідка: DJI Mavic 3 Fly More Combo є чи не найзатребуванішим дроном у військових діях в Україні – причому, з обох боків. Він застосовується для ведення розвідки, коригування вогню та бомбометання. Система скидання, що встановлюється на цих дронах, дозволяє скидати вибухівку загальною вагою до 500 г. Бомбометання здійснюється разово або порційно (по черзі) з висоти близько 60 м. Максимальна висота - до 500 м, відстань - до 30 км, максимальний час польоту - 46 хвилин.