Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Супутники також допомагали Пригожину планувати державний переворот в рф
Китайська компанія продала ПВК "Вагнер" два супутники, щоб вести розвідку та стежити за Україною. Вагнерівці використовували супутникові знімки й для військових операцій в Африці. Також вони були залучені й для державного перевороту в росії.
Про це повідомляє AFP. Журналісти кажуть, що контракт був підписаний у листопаді 2022 року.
Зазначається, що компанія Beijing Yunze Technology Co Ltd продала компанії "Ніка-Фрут" два супутники спостереження. За їх характеристиками, відомо, що вони можуть робити знімання території поверхні Землі у високій роздільній здатності.
Ці супутники належали китайському космічному гіганту Chang Guang Satellite Technology (CGST). Компанією "Ніка-Фрут" володів ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин. За 30 мільйонів вагнерівці викупили супутники та додаткові послуги. Контракт також мав умову з надання зображень за запитом. Це дало змогу "Вагнеру" стежити за територією України.
Раніше повідомлялось, що китайська супутникова компанія Spacety надавала аерофотознімки російським найманцям ПВК "Вагнера". Компанію було додано до чорного списку США. Хоча у підприємстві заявляли, що воно дотримується міжнародних санкцій проти росії та не підтримує зв’язків з країною.
Також влітку 2023 року стало відомо, що самопроголошений очільник Білорусі Олександр Лукашенко надавав послуги Пригожину з розміщення вагнерівців на території країни. Журналіст The New York Times Крістіан Тріберт опублікував фотографії з супутника, як виглядав табір вагнерівців у селищі Цель в Білорусі. Тоді було зафіксовано сотні автомобілів, невеликих вантажівок та близько 35 напівпричепів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.