«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Трек "Про тебе" описує стан легкості та розповідає про сильні емоції, які накривають з головою, коли здається, що ти готовий гори звернути заради того, до кого лине твоє серце. Це позитивна і яскрава пісня з дійсно літнім вайбом.
Україна прагне підписати цю угоду, — заявив Зеленський
Україна має намір підписати з Євросоюзом промисловий безвіз. Це може статися на наступному саміті Україна-ЄС.
Як передає Інформатор, про це заявив глава держави Володимир Зеленський під час саміту Україна-ЄС, який проходить 12 жовтня в Києві.
«Упевнений, є рух до угоди про важливий для України промисловий безвіз. На наступному саміті Україна-ЄС ми прагнемо підписати цю угоду», — заявив він.
Він додав, що Україна вже почала з ЄС діалог із приводу Європейського «зеленого» курсу.
Нагадаємо, раніше в Брюсселі назвали три ключові теми, на яких зосередяться під час саміту Україна-ЄС.
Також Інформатор писав, що ЄС перегляне Угоду про асоціацію для поглиблення партнерства з Україною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.