RU
Головна
Україна
Політика
12:47, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

Україна має намір підписати з Євросоюзом промисловий безвіз. Це може статися на наступному саміті Україна-ЄС. Як передає Інформатор, про це заявив глава держави Володимир Зеленський під час саміту Україна-ЄС, який проходить 12 жовтня в Києві. Упевнений, є рух до угоди про важливий для України промисловий безвіз. На наступному саміті Україна-ЄС ми прагнемо підписати цю угоду, заявив він. Він додав, що Україна вже почала з ЄС діалог із приводу Європейського курсу. Нагадаємо, раніше в Брюсселі назвали три ключові теми, на яких зосередяться під час саміту Україна-ЄС. Також Інформатор писав, що ЄС перегляне Угоду про асоціацію для поглиблення партнерства з Україною. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Київ розраховує отримати промисловий безвіз на наступному саміті Україна-ЄС - Зеленський

Читать на русском
Київ розраховує отримати промисловий безвіз на наступному саміті Україна-ЄС - Зеленський

Україна прагне підписати цю угоду, — заявив Зеленський

Україна має намір підписати з Євросоюзом промисловий безвіз. Це може статися на наступному саміті Україна-ЄС.

Як передає Інформатор, про це заявив глава держави Володимир Зеленський під час саміту Україна-ЄС, який проходить 12 жовтня в Києві.

«Упевнений, є рух до угоди про важливий для України промисловий безвіз. На наступному саміті Україна-ЄС ми прагнемо підписати цю угоду», — заявив він.

Він додав, що Україна вже почала з ЄС діалог із приводу Європейського «зеленого» курсу.

Нагадаємо, раніше в Брюсселі назвали три ключові теми, на яких зосередяться під час саміту Україна-ЄС.

Також Інформатор писав, що ЄС перегляне Угоду про асоціацію для поглиблення партнерства з Україною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.