«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Замість них не буде нових договорів
Київ прибирає з доріг 76 маршруток на 11 маршрутах. Влада столиці розриває договори з перевізниками в односторонньому порядку.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтина Усова Telegram .
За його словами, аудиторська перевірка конкурсних документів на перевезення пасажирів виявила чергові фальсифікації, через які необґрунтовану перевагу отримали перевізники на 11 маршрутах:
Договори цими маршрутами розривають в односторонньому порядку. Натомість не буде нових договорів ні з комунальним, ані з приватними перевізниками.
За словами Усова, всі ці маршрути дублювали існуючі комунальні маршрути та забирали пасажиропотік у "Київпастрансу". Наприклад:
Чиновник додав, що на цих 11 напрямках додадуть транспорт "Київпастрансу".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут.