RU
Головна
Місто
Київ
12:27, 18 Вересня
Информатор UA

Интро

У суботу, 18 вересня, столиця України зайняла 10 місце в списку міст із найбруднішим повітрям у світі. Дані станом на 12:20. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані сайту Iqair. Станом на 12:20 годину дня 18 вересня, Київ знаходиться на 10 місці в списку світового рейтингу міст із найбруднішим повітрям. На першому місці в цьому списку знаходиться Ліма (Перу), на другому Красноярськ (Росія), на третьому Ер-Ріяд (Саудівська Аравія). Нагадаємо, українці зможуть поскаржитися на забруднення екології через Saveecobot. Система включає в себе також карту забруднення повітря на території всієї країни. Також Інформатор писав, що у світі ростуть викиди через обльоти літаками Білорусі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Київ — на 10 місці в списку міст із найбруднішим повітрям у світі

Читать на русском
Київ — на 10 місці в списку міст із найбруднішим повітрям у світі

Київ займає одне з провідних місць в списку міст з найбруднішим повітрям

У суботу, 18 вересня, столиця України зайняла 10 місце в списку міст із найбруднішим повітрям у світі. Дані станом на 12:20.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані сайту Iqair.

Станом на 12:20 годину дня 18 вересня, Київ знаходиться на 10 місці в списку світового рейтингу міст із найбруднішим повітрям.

На першому місці в цьому списку знаходиться Ліма (Перу), на другому — Красноярськ (Росія), на третьому — Ер-Ріяд (Саудівська Аравія).

Нагадаємо, українці зможуть поскаржитися на забруднення екології через Saveecobot. Система включає в себе також карту забруднення повітря на території всієї країни.

Також Інформатор писав, що у світі ростуть викиди через обльоти літаками Білорусі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.