«Київ-Баскет» здобув четверту перемогу і очолив турнірну таблицю баскетбольної Суперліги

«Будівельник» програв вдруге поспіль, «Тернопіль» і «Запоріжжя» знову перемогли

«Будівельник» програв вдруге поспіль, «Тернопіль» і «Запоріжжя» знову перемогли.

Про перебіг подій в матчах Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на сайт ФБУ.

18 жовтня команди баскетбольної Суперліги України провели матчі чергового туру. У першому матчі дня БК «Запоріжжя» приймав володаря Кубка України «Хімік». Команда з Південного програла два останні поєдинки Суперліги, «Запоріжжя» ж йшло зі 100% результатом. Перша половина матчу пройшла в рівній боротьбі і завершилася з мінімальною перевагою господарів 34:33. У третій чверті баскетболісти «Хіміка» здійснили 7 втрат, а «Запоріжжя» виграло чверть з перевагою в 17 очок, що багато в чому зумовило результат зустрічі. У кінцевій чверті господарі ще збільшили перевагу, і в підсумку перемогли з різницею в 31 очко. MVP матчу став гравець «Запоріжжя» Форчун, який набрав 24 очки.

У поєдинку «Черкаських Мавп» з «Тернополем» наполегливої боротьби також не було. «Тернопіль» виграв першу чверть з перевагою в 16 очок, трохи підпустив команду господарів у другій десятихвилинці, але розгромивши суперника в четвертій чверті 29: 8, впевнено святкував перемогу.

«Київ-Баскет», який поки не відчув гіркоти поразок у новому сезоні Суперліги, відправився в гості до «Миколаєву». Гості володіли невеликою перевагою впродовж усієї першої половини матчу, і на перерву команди пішли з перевагою «Київ-Баскета» в 3 очки. Кияни й надалі контролювали хід поєдинку, і вигравши завершальний відрізок матчу, здобули підсумкову перемогу 88:72

«Будівельник», який програв стартовий поєдинок сезону, приймав команду «Харківські Соколи». Перша чверть завершилася внічию, а другу десятихвилинку за рівної гри виграв «Будівельник». Команди до останньої хвилини йшли нога в ногу, не даючи супернику піти у відрив. За 30 секунд до кінця заключної чверті рахунок став 77:77. Гості заробили два очки, а ось відповідь атака «Будівельника» завершилася неточним кидком.

Матчі Суперліги, зіграні 18 жовтня:

• «Запоріжжя» -«Хімік»86:55 (20:18, 14:15, 28:11, 24:11);
  • «Черкаські Мавпи» - «Тернопіль» 60:98 (15:31, 22:16 15:22 8:29);
  • «Миколаїв» - «Київ-Баскет» 72:88 (16:20, 18:17, 17:20, 21:31);
  • «Будівельник» - «Харківські Соколи» 77:79 (17:17, 23:21 19:21, 18:20).

Наступні матчі розіграшу Суперліги відбудуться 22 і 23 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поразку Василя Ломаченка в бою за звання абсолютного чемпіона в легкій вазі, і результатах матчів Прем'єр-ліги, зіграних 17 жовтня.