«Київ-Баскет» в столичному дербі поступився «Будівельнику»

У Суперлізі стартував заключний ігровий тиждень регулярного чемпіонату.

«Київ-Баскет» програв третій матч поспіль. Завдяки перемозі в київському дербі, «Будівельник» закріпився на шостій сходинці турнірної таблиці Суперліги.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з покликанням на ФБУ.

У вівторок, 4 травня, відбувся поєдинок розіграшу баскетбольної Суперліги. У столичному дербі зустрілися «Будівельник» і «Київ-Баскет». «Київ-Баскет» виграв регулярний чемпіонат і готується до матчів плей-офф, а «Будівельник» веде боротьбу з «Хіміком» за 6–7-е місця. Після пом’якшення карантинних обмежень на трибуни повернулися вболівальники й активно підтримували свої клуби.

Рахунок у матчі завдяки точному кидку Тібодо відкрили номінальні гості, але вже незабаром «Будівельник» повів 5: 2. Команди по черзі виходили вперед, рахунок кілька разів ставав рівним. На 6-й хвилині «Будівельник» вигравав із різницею в одне очко. Потім «Київ-Баскет» зміг трохи відірватися від суперника, і за півтори хвилини до кінця першої чверті повів +5. Завершилася ж перша десятихвилинка з рахунком 17:22.

У другій чверті на майданчику продовжилася напружена боротьба. Після трьох очкового кидка Мішули «Київ-Баскет» збільшив відрив до семи очок. Однак через хвилину Буртт скоротив відставання «Будівельника» до двох балів. За дві хвилини до перерви «Київ-Баскет» вигравав із мінімальною перевагою, а на перерву команди пішли з рахунком 41:44.

Третю чверть набагато результативніше почали гравці «Будівельника». На 4-й хвилині Джонсон Джуніор із лінії штрафних зрівняв рахунок, а потім вивів господарів майданчика вперед. Той же Джонсон Джуніор приніс «Будівельнику» ще два бали, але Мішула кидком із-за дуги рахунок зрівняв. «Будівельник» зловив кураж, зробив ривок і повів +10. Гравці «Будівельника» дали змогу супернику трохи скоротити відставання, і після 30 хвилин гри господарі майданчика вигравали 67:62.

Четверта чверть розпочалася з точного трьох очкового кидка Буртта, на що Мішула відповів кидком із середньої дистанції. До середини чверті різниця в рахунку становила всього два очка на користь «Будівельника», але вже через хвилину відрив виріс до 6 очок. Команди обмінялися дальніми кидками Янга й Буртта, а Девенпорт приніс господарям ще два бали переваги в рахунку. За 100 секунд до кінця основного часу матчу переможець регулярного чемпіонату програвав із різницею в 10 очок. У час, що залишився «Будівельник» не дав супернику жодного шансу на порятунок і здобув непросту, але цілком заслужену перемогу.

• «Будівельник» — «Київ-Баскет» 89:76 (17:22, 24:22, 26:18, 22:14).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 5 і 6-го травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про оголошення Андрієм Шевченком розширеного списку кандидатів до збірної України, про результати поєдинків 24-го туру УПЛ, а також про матчі баскетбольної Суперліги.