«Київ-Баскет» в першому поєдинку плей-офф переграв БК «Черкаські Мавпи»

У Суперлізі стартувала чвертьфінальна серія плей-офф.

«Київ-Баскет» із перемоги почав серію з «Черкаськими Мавпами». Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан київського клубу Богдан Близнюк.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У середу, 12 травня, відбувся перший поєдинок чвертьфінальної серії плей-офф. У Києві, переможець регулярного чемпіонату «Київ-Баскет» приймав БК «Черкаські Мавпи». У поточному сезоні команди зіграли між собою чотири матчі, у яких три перемоги на рахунку столичного клубу.

Гості відкрили рахунок у першій же атаці, на що «Київ-Баскет» відповів точним кидком Коренюка. Команди грали досить рівно й результативно, не дозволяючи супернику відірватися в рахунку. Потім Близнюк закинув триочковий і вивів «Київ-Баскет» уперед на 3 очки, а Брендон Янг на 6-й хвилині довів перевагу господарів до п’яти балів. У гравців «Черкаських Мавп» трохи збився приціл — все більше кидків проходило повз ціль. «Київ-Баскет» сповна скористався ситуацією, що склалася і виграв першу чверть 26:19.

Кияни швидко збільшили відрив до дев’яти очок. Однак «Черкаські Мавпи» також швидко відставання відіграли. На 4-й хвилині другої чверті Бондаренко скоротив перевагу команди господарів до 3-х очок. Але кінцівку чверті краще провели гравці «Київ-Баскета» і виграли першу половину матчу з рахунком 48:38. Причому Близнюк закинув свій черговий триочковий разом із сиреною.

Після перерви продовжив результативно грати Близнюк, лідируючи за набраними очками в складі «Київ-Баскета». Капітан не тільки набирав очки сам, але й роздавав відмінні передачі партнерам. Так після пасу Близнюка, Павлов без опору з боку суперника закинув триочковий і довів перевагу столичного клубу до п’ятнадцяти очок. У середині третьої чверті гості відіграли 5 очок, а після кидка Конєва різниця в рахунку становила +6 для «Київ-Баскета». Гості стали помилятися при передачах і пропустили ще один ривок киян. Перед заключною чвертю господарі майданчика вели з комфортною різницею у 12 очок.

На 3-й хвилині четвертої чверті Крутоус до точного дальнього кидка додав реалізований штрафний, зробивши різницю в рахунку +15 для «Київ-Баскета». До середини десятихвилинки гості відіграли 5 очок і не втрачали надію врятувати матч. Однак кияни не збиралися віддавати перемогу, а навпаки, збільшили свою перевагу в рахунку.

«Київ-Баскет» впевнено виграв поєдинок і повів у серії до трьох перемог. Найрезультативнішим гравцем у складі «Київ-Баскета» з результатом 22 очки став Близнюк. У гостей найбільше очок, а саме 16, набрав Райт.

• «Київ-Баскет» — «Черкаські Мавпи» 91:71 (26:19, 22:19, 19:17, 24:16), рахунок у серії 1: 0.

Наступний матч «Київ-Баскет» і «Черкаські Мавпи» зіграють 14 травня. А в четвер, 13 травня, свою серію почнуть «Дніпро» й «Будівельник». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про підсумки поєдинків 26-го туру УПЛ, про конфлікт між ФХУ й УХЛ, а також про матчі баскетбольної Суперліги.