«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Він знаходиться на лікуванні в Берліні
Мера Харкова Геннадія Кернеса, який заразився на COVID-19, доставили до клініки «Шаріте».
Про це повідомив бізнесмен Павло Фукс, - передає Інформатор .
«Близько першої години ночі Геннадій Кернес прилетів до клініки «Шаріте». Стан мера Харкова важкий, але він у свідомості», - написав він.
В цій клініці також лікується російський опозиціонер Олексій Навальний.
Нагадаємо, 15 вересня стало відомо, що Кернес захворів на COVID-19.Вчора з'явилася перша реакція Кернеса після того, як він заразився на COVID-19.