Керівництво Лудогорця подало у відставку після ганебної поразки

Чемпіона Болгарії принизив данський Нордшелланд

Лудогорець
Керівництво Лудогорця не стало очікувати на гнів фанатів, а пішло у відставку добровільно Фото: Gettyimages.com

У матчі другого туру розіграшу Ліги конференцій Нордшелланд розгромив болгарський Лудогорець з рахунком 7:1. Поразка з таким рахунком стала рекордною в історії чемпіона Болгарії. Це змусило керівників клубу та спортивно-технічний штаб піти з посад.

Лудогорець непогано розпочав груповий етап Ліги конференцій. Команда з рахунком 4:0 перемогла словацький Спартак Трнава.

У матчі з Нордшелландом Лудогорець пропустив на другій хвилині, але вже на 9-й відігрався. Втім на перерву команди пішли вже за рахунку 4:1 на користь данців. У другій половині матчу Нордшелланд ще тричі вразив ворота суперника. У підсумку 7:1, що стало найбільшою поразкою Лудогорця в єврокубках.

Такий принизливий результат змусив весь керівний та спортивно-технічний штаб Лудогорця піти у відставку. Заяву оприлюднили на офіційному сайті клубу.

"Усе керівництво ПФК Лудогорець і спортивно-технічний штаб подали у відставку через кілька хвилин після рекордної поразки від Нордшелланда в четвер (5 жовтня). Всі справи передані власникам Кирилу та Георгію Домусчієвим.

Цим вчинком керівництво та спортивно-технічний штаб беруть на себе повну відповідальність за поразку в Данії, яка є однією з найбільших для команди в євротурнірах", - йдеться в заяві.

Лудогорець у сезоні 2023/2024

З сезону-2011/12 Лудогорець незмінний чемпіон Болгарії. Загалом у команди 12 чемпіонських титулів. Команда тричі вигравала Кубок та шість разів Суперкубок Болгарії.

У поточному сезоні Лудогорець посідає шосте місце. У команди шість перемог, дві нічиї та дві поразки в десяти матчах.