Керівництво Activision Blizzard відповіло співробітникам на деякі питання про угоду з Microsoft

Читать на русском

Співробітників компанії попросили не обговорювати цю покупку із журналістами

Читать на русском
Керівництво Activision Blizzard відповіло співробітникам на деякі питання про угоду з Microsoft

Співробітників компанії попросили не обговорювати цю покупку із журналістами

У документах керівники Activision Blizzard особливої ​​конкретики не дали.

Ці дані керівництво компанії залишило у документах, які Activision Blizzard подала до Комісії з цінних паперів та бірж США, – передає Інформатор.

У рамках цього FAQ керівники компанії розповіли про те, що означатиме угода для нинішніх співробітників компанії, а також як вона вплине на стосунки з партнерами, як Sony. Щоправда, конкретики не так багато, і постараємося зосередитись на головному.

Чому Microsoft купує Activision Blizzard?

 • За даними керівництва, об'єднання цих компаній має дозволити краще формувати майбутнє індустрії та дати гравцям більше контенту у різних жанрах. Також це дозволить створити конкурентну силу у сфері метавсесвіту.
 • Microsoft збирається внести в Game Pass якнайбільше тайтлів від Activision Blizzard. Це дозволить збільшити охоплення сервісу та залученість передплатників.

Чому провернути таку операцію вирішили саме зараз?

 • Керівництво компанії зазначає, що зараз індустрія переживає переломний момент, коли компаніям потрібно об'єднатися, щоб зберігати свої позиції.
 • За заявою керівництва, Боббі Котик разом із радою директорів погодилися, що угода з Microsoft є чудовою нагодою для компанії та її акціонерів.

Що означає угода для співробітників?

 • До закриття угоди, яке очікується до 30 червня 2023-го фінансового року, обидві компанії продовжать працювати незалежно.
 • До повного злиття співробітники двох компаній не ділитимуться один з одним ресурсами для розробок, але все ж таки зможуть обговорювати, як може проходити злиття компаній.
 • Співробітників Activision Blizzard попросили не давати коментарі про угоду в соціальних мережах, і тим більше нічого не говорити від імені компанії.
 • Також співробітників попросили не давати коментарі журналістам, а одразу спрямовувати їх до керівника з комунікацій.

Чи залишиться Боббі Котік в Activision Blizzard після об'єднання з Microsoft?

 • Боббі Котик «збереже свою роль в Activision Blizzard і його команда продовжить працювати над покращенням культури в компанії та подальшого зростання бізнесу». Коли угода остаточно закриється, Activision Blizzard безпосередньо підпорядковуватиметься Філу Спенсеру як генеральному директору Microsoft Gaming. Загалом конкретної відповіді на запитання немає.

Як угода вплине на партнерство з компаніями на кшталт Sony та Apple?

 • Activision Blizzard збирається й надалі дотримуватись наявних домовленостей і не збирається прибирати вже доданий контент на різних платформах. Наприклад, керівництво компанії привело Minecraft після того, як Microsoft викупила студію Mojang.
 • Microsoft та Activision Blizzard разом працюватимуть над різними іграми, орієнтуючись на гравців.
 • Посібник Activision Blizzard запевняє, що угода не вплине на проєкти, які вже розробляються компанією.

Нагадаємо, що акції Sony різко «впали» після того, як Microsoft оголосила про покупку Activision Blizzard.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.