Канада вибила Росію, Фінляндія обіграла Чехію - результати матчів 1/4 фіналу чемпіонату світу

Збірна Росії залишає чемпіонат світу, програвши принциповому супернику.

Збірна США не зазнала проблем у матчі зі Словаччиною. Німеччина врятувалася на останній хвилині основного часу і виграла в серії булітів.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату світу повідомляє Інформатор .

У четвер, 3 червня, на чемпіонаті світу з хокею відбулися поєдинки 1/4 фіналу. Вигравши у групі В збірна США грала з четвертою командою групи А - Словаччиною. На 14-й хвилині матчу завдяки індивідуальним діям Бойла збірна США вийшла вперед. Через дві з половиною хвилини Блеквелл подвоїв перевагу американців, а за тридцять секунд до кінця першого періоду Гарланд зробив рахунок 3: 0.

На 33-й хвилині поєдинку Цегларік відіграв одну шайбу і подарував збірній Словаччини надію, але через 4 хвилини Блеквелл повернув збірній США перевагу у три шайби. Американці не стали задовольнятися досягнутим, і на 6-й хвилині третього періоду Хмелевський вп'яте  засмутив уболівальників збірної Словаччини. А на 59-й хвилині Гарланд відзначився ще раз, поставивши крапку в матчі.

У матчі Швейцарія - Німеччина швейцарці відкрили рахунок на 16-й хвилині. Унтерзандер точним кидком завершив комбінацію за участю Алатау і Курашева. На 34-й хвилині Герцог провів другу шайбу у ворота збірної Німеччини. Кюнхакль, зігравши на добиванні і відправивши шайбу під перекладину, скоротив різницю в рахунку на 38-й хвилині.

Збірна Німеччини перевершувала суперника за кидками, ось тільки зрівняти рахунок німецьким хокеїстам ніяк не вдавалося. В кінці матчу Німеччина зняла воротаря і домоглася успіху. За 44 секунди до кінця третього періоду Гаванке знайшов пролом в скупченні гравців на п'ятачку біля воріт збірної Швейцарії і зрівняв рахунок.

Командам належало зіграти овертайм, який в матчах 1/4 фіналу триває 10 хвилин. Відзначитися і отримати перепустку до півфіналу могли обидві команди, але закинути не змогли ні ті ні інші. А в серії булітів на реалізовані спроби Кахуна і Ньобельса швейцарці відповіли лише влучним кидком Майера.

Чинний чемпіон світу збірна Фінляндії провела поєдинок зі збірною Чехії. Перший період пройшов у безкомпромісній, але рівній боротьбі, про що свідчить і статистика кидків - 8: 8. І все ж фінам вдалося пробити голкіпера збірної Чехії. На 33-й хвилині гри Інна з передачі Пакарінен відкрив рахунок в матчі. Незважаючи на всі старання, збірна Чехії так не змогла розпечатати ворота фінської збірної. Фінляндія відстояла потрібний результат і продовжила боротьбу на турнірі.

Збірні Канади і Росії зустрілися вже на стадії 1/4 фіналу чемпіонату світу. Канадці не дуже вдало почали турнір, і в чвертьфінал потрапили, встигнувши вскочити на підніжку останнього вагона поїзда.

Матч активніше розпочали росіяни, але до середини періоду канадці гру вирівняли і провели кілька небезпечних атак. В кінці періоду Пауер залишив збірну Канади в меншості, але канадці спокійно і без помилок відіграли в обороні. Також і збірна Канади не використовувала чисельну перевагу на початку другого періоду. На 35-й хвилині збірна Росії відкрила рахунок. Орлов витягнув на себе воротаря збірної Канади і віддав передачу в центр, а Тимкин відправив шайбу у сітку порожніх воріт.

Збірна Канади відігралася на 46-й хвилині, реалізувавши чисельну перевагу. Браун справа відпасував в центр, а капітан збірної Канади Енріке точним кидком зрівняв рахунок. Команди стали грати обережніше і в основний час матчу більше не забивали. А на 3-й хвилині додаткового часу Стечером обіграв захисника і віддав пас на дальню штангу, де шайбу вже чекав Манджапане. Форвард збірної Канади відправив шайбу в незахищений кут і приніс збірній Канади путівку до півфіналу.

Матчі 1/4 фіналу:

• США - Словаччина 6: 1 (3: 0, 1: 1, 2: 0);
  • Швейцарія - Німеччина 2: 3 (1: 0, 1: 1, 0: 1, 0: 0, 1: 2);
  • Росія - Канада 1: 2 (0: 0, 1: 0, 0: 1, 0: 1);
  • Фінляндія - Чехія 1: 0 (0: 0, 1: 0, 0: 0).

Примітно, що всі півфіналісти на попередньому етапі грали у групі В. Півфінальні матчі чемпіонату світу відбудуться 5 червня. За вихід до фіналу змагатимуться США - Канада, і Фінляндія - Німеччина. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України над Північною Ірландією і про оголошення Андрієм Шевченком заявки збірної України на Євро-2020,про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.