Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Банк повинен стати більш універсальним і одним з провідних в Україні
У середу, 11 листопада, Кабінет міністрів затвердив основні напрямки діяльності державного «Ощадбанку» до 2024 року. Банк повинен стати більш універсальним і одним з провідних банків України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу уряду .
Як зазначено у пояснювальній записці до розпорядження, основні напрямки діяльності «Ощадбанку» забезпечать його належне функціонування і сприятимуть ефективному управлінню банком, а також захисту прав його вкладників, кредиторів та держави як акціонера.
Відповідні напрями стануть основою для розробки стратегії подальшого розвитку «Ощадбанку», відзначено в документі.
Згідно з основними напрямками діяльності «Ощадбанку», місією банку є підтримка та зміцнення позиції провідного універсального банку України, діяльність якого буде, зокрема, зосереджена на корпоративному банкінгу, збільшенню присутності у сегменті мікро-, малого та середнього бізнесу, а також зміцненні позиції у роздрібному кредитуванні та комісійних послугах.
«Ощадбанк» був заснований у 1991 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2020 року за розміром загальних активів «Ощадбанк» займав 2 місце (226,29 млрд грн) серед 74 банків, що діяли в країні.
Нагадаємо, раніше НБУ оприлюднив етапи впровадження оновлених регуляторних вимог до банків на 2021-2024 роки.Приведення структури капіталу банків у відповідність до міжнародних стандартів заплановано на 2024 рік.