«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Банк повинен стати більш універсальним і одним з провідних в Україні
У середу, 11 листопада, Кабінет міністрів затвердив основні напрямки діяльності державного «Ощадбанку» до 2024 року. Банк повинен стати більш універсальним і одним з провідних банків України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу уряду .
Як зазначено у пояснювальній записці до розпорядження, основні напрямки діяльності «Ощадбанку» забезпечать його належне функціонування і сприятимуть ефективному управлінню банком, а також захисту прав його вкладників, кредиторів та держави як акціонера.
Відповідні напрями стануть основою для розробки стратегії подальшого розвитку «Ощадбанку», відзначено в документі.
Згідно з основними напрямками діяльності «Ощадбанку», місією банку є підтримка та зміцнення позиції провідного універсального банку України, діяльність якого буде, зокрема, зосереджена на корпоративному банкінгу, збільшенню присутності у сегменті мікро-, малого та середнього бізнесу, а також зміцненні позиції у роздрібному кредитуванні та комісійних послугах.
«Ощадбанк» був заснований у 1991 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2020 року за розміром загальних активів «Ощадбанк» займав 2 місце (226,29 млрд грн) серед 74 банків, що діяли в країні.
Нагадаємо, раніше НБУ оприлюднив етапи впровадження оновлених регуляторних вимог до банків на 2021-2024 роки.Приведення структури капіталу банків у відповідність до міжнародних стандартів заплановано на 2024 рік.