"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Банк повинен стати більш універсальним і одним з провідних в Україні
У середу, 11 листопада, Кабінет міністрів затвердив основні напрямки діяльності державного «Ощадбанку» до 2024 року. Банк повинен стати більш універсальним і одним з провідних банків України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу уряду .
Як зазначено у пояснювальній записці до розпорядження, основні напрямки діяльності «Ощадбанку» забезпечать його належне функціонування і сприятимуть ефективному управлінню банком, а також захисту прав його вкладників, кредиторів та держави як акціонера.
Відповідні напрями стануть основою для розробки стратегії подальшого розвитку «Ощадбанку», відзначено в документі.
Згідно з основними напрямками діяльності «Ощадбанку», місією банку є підтримка та зміцнення позиції провідного універсального банку України, діяльність якого буде, зокрема, зосереджена на корпоративному банкінгу, збільшенню присутності у сегменті мікро-, малого та середнього бізнесу, а також зміцненні позиції у роздрібному кредитуванні та комісійних послугах.
«Ощадбанк» був заснований у 1991 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2020 року за розміром загальних активів «Ощадбанк» займав 2 місце (226,29 млрд грн) серед 74 банків, що діяли в країні.
Нагадаємо, раніше НБУ оприлюднив етапи впровадження оновлених регуляторних вимог до банків на 2021-2024 роки.Приведення структури капіталу банків у відповідність до міжнародних стандартів заплановано на 2024 рік.