Головна
Бізнес
Авто
11:57, 19 Травня
Информатор UA

Интро

В Україні призупинили державне регулювання цін на бензин та дизельне паливо. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на постанову. Цією постановою Кабмін призупинив дію п.414 постанови № 126 від 9 грудня 2020 року з урахуванням змін, внесених постановою № 488 від 29 квітня 2022 року, якою на період дії карантину було встановлено граничний рівень торгової надбавки 7 грн/літр (з урахуванням податку на додану вартість) на дизпаливо та 6,5 грн/літр (з урахуванням ПДВ) на бензин. Так, з урахуванням максимальних націнок, вартість бензину на АЗС не могла перевищувати 39,86 грн/літр, дизельного палива - 42,31 грн/літр. Міністерка економіки України Юлія Свириденко заявляла, що після припинення держрегулювання ціни будуть у межах до 58 грн на дизпаливо та 52 грн на бензин. В уряді очікують скорочення черг на АЗС. Нагадаємо, що Польща відправить в Україну бензин для стабілізації ситуації. Крім того, рашисти ракетними ударами знищили 15 нафтобаз в Україні. Раніше Інформаторписав, що окупанти знищили нафтопереробний завод у Кременчуці. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Кабмін скасував держрегулювання цін на бензин та дизпаливо

Читать на русском
Кабмін скасував держрегулювання цін на бензин та дизпаливо

Рішення прийнято для насичення ринку

В Україні призупинили державне регулювання цін на бензин та дизельне паливо. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на постанову.

Цією постановою Кабмін призупинив дію п.414 постанови № 126 від 9 грудня 2020 року з урахуванням змін, внесених постановою № 488 від 29 квітня 2022 року, якою на період дії карантину було встановлено граничний рівень торгової надбавки 7 грн/літр (з урахуванням податку на додану вартість) на дизпаливо та 6,5 грн/літр (з урахуванням ПДВ) на бензин.

Так, з урахуванням максимальних націнок, вартість бензину на АЗС не могла перевищувати 39,86 грн/літр, дизельного палива - 42,31 грн/літр. Міністерка економіки України Юлія Свириденко заявляла, що після припинення держрегулювання ціни будуть у межах до 58 грн на дизпаливо та 52 грн на бензин. В уряді очікують скорочення черг на АЗС.

Нагадаємо, що Польща відправить в Україну бензин для стабілізації ситуації. Крім того, рашисти ракетними ударами знищили 15 нафтобаз в Україні.

Раніше Інформатор писав, що окупанти знищили нафтопереробний завод у Кременчуці.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.