Головна
Україна
Події
14:03, 14 Березня
Информатор UA

Интро

Міністр закордонних справ Ізраїлю Яїр Лапід заявив, що його держава не дасть Росії обійти санкції, які Європа та США запровадили через війну проти України.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Newsru.co.il. Як зазначив Лапід, ізраїльське МЗС працює над виробленням своєї позиції щодо санкцій проти Росії. Водночас, за його словами, до цієї роботи залучено Банк Ізраїлю, Міністерство фінансів, Мінекономіки, управління аеропортів, Міненерго та інші структури. "Ця війна має припинитися. Європа знала чимало воєн, і єдине, що вони несуть, це страждання. В останні роки в Європі панував мир, який приніс небачене раніше процвітання. Ізраїль зробить все, що в його силах, щоб допомогти досягти припинення вогню та відновлення миру. Ми діємо разом з нашим великим союзником, Сполученими Штатами, і разом з європейськими партнерами, щоб зупинити трагедію", – заявив Лапід. Очікуємо на оприлюднення переліку санкцій, до яких приєднається Ізраїль. Зазначимо, що раніше уряд Ізраїлю дав зрозуміти, що не дозволить використовувати свою територію як притулок для російських олігархів, які потрапили під санкції. Їхнім яхтам було заборонено захід до Ізраїлю, а час стоянки літаків було обмежено 48 годинами. Нагадаємо, Ізраїль погодився виступити посередником у переговорах між Україною та РФ. Крім того, Ізраїль офіційно засудив військове вторгнення Росії в Україну.  Також Інформатор писав, що Ізраїль шукає шляхів, щоб Зеленський виступив перед Кнесетом. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Ізраїль вперше заявив про приєднання до санкцій проти РФ

Читать на русском

Уряд Ізраїлю дав зрозуміти, що не дозволить використовувати свою територію як притулок для російських олігархів, які потрапили під санкції.

Читать на русском
Ізраїль вперше заявив про приєднання до санкцій проти РФ

Уряд Ізраїлю дав зрозуміти, що не дозволить використовувати свою територію як притулок для російських олігархів, які потрапили під санкції.

Міністр закордонних справ Ізраїлю Яїр Лапід заявив, що його держава не дасть Росії обійти санкції, які Європа та США запровадили через війну проти України. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Newsru.co.il.

Як зазначив Лапід, ізраїльське МЗС працює над виробленням своєї позиції щодо санкцій проти Росії. Водночас, за його словами, до цієї роботи залучено Банк Ізраїлю, Міністерство фінансів, Мінекономіки, управління аеропортів, Міненерго та інші структури.

"Ця війна має припинитися. Європа знала чимало воєн, і єдине, що вони несуть, це страждання. В останні роки в Європі панував мир, який приніс небачене раніше процвітання. Ізраїль зробить все, що в його силах, щоб допомогти досягти припинення вогню та відновлення миру. Ми діємо разом з нашим великим союзником, Сполученими Штатами, і разом з європейськими партнерами, щоб зупинити трагедію", – заявив Лапід.

Очікуємо на оприлюднення переліку санкцій, до яких приєднається Ізраїль. Зазначимо, що раніше уряд Ізраїлю дав зрозуміти, що не дозволить використовувати свою територію як притулок для російських олігархів, які потрапили під санкції. Їхнім яхтам було заборонено захід до Ізраїлю, а час стоянки літаків було обмежено 48 годинами.

Нагадаємо, Ізраїль погодився виступити посередником у переговорах між Україною та РФ. Крім того, Ізраїль офіційно засудив військове вторгнення Росії в Україну

Також Інформатор писав, що Ізраїль шукає шляхів, щоб Зеленський виступив перед Кнесетом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.