Як пишуть місцеві ЗМІ, постраждало скління будівлі офісу компанії Білла Гейтса. Також після вибуху загорілися автівки
Іран вранці 20 червня атакував балістичними ракетами Ізраїль. У місті Беер-Шева одна з ракет поцілила у паркінг неподалік будівлі штаб-квартири компанії Microsoft. Від обстрілу постраждали 18 людей.
Як пише, The Times of Israel, вранці Іран запустив в бік Ізраїлю щонайменше три ракети. Одна з них впала прямо поруч з офісом компанії Білла Гейтса Microsoft на парковку з автомобілями.
За повідомленнями місцевих ЗМІ, постраждало скління будівлі. Також після вибуху загорілося щонайменше шість автомобілів.
Армія оборони Ізраїлю зазначає, що перехопила іранську ракету, а пожежу спровокували її уламки. Місто Беер-Шева розташоване у пустелі Негев, де розташована ізраїльська авіабаза Неватім. За даними ЗМІ, внаслідок атаки Ірану по місту постраждали мінімум 18 людей.
Ізраїль у ніч на 13 червня завдав ударів по столиці Ірану Тегерану і його околицях, а також по інших містах країни. Прем'єр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху заявив, що операцію почали з двох причин: Іран поспішав створити ядерну зброю, а також прискорено збільшував свій арсенал балістичних ракет.
З того дня країни обмінюються ракетними ударами. Зокрема, 19 червня одна з іранських балістичних ракет влучила у лікарню "Сорока" в Беер-Шеві.
Як писало Axios, президент США Дональд Трамп всерйоз розглядає можливість приєднання до війни та початку удару США по ядерних об'єктах Ірану. Зокрема, по його підземному заводу зі збагачення урану у Фордоу.
Інформатор вже писав, що США втрутяться у конфлікт з Іраном із майже стовідсотковою ймовірністю. Про це свідчать останні заяви Трампа, які він зробив у середу, 18 червня. Тобто у війні з Іраном відбудеться миттєва ескалація. Події розвиватимуться за двома сценаріями, один з яких може стати катастрофою для України. Більше - у матеріалі за посиланням.
19 червня видання Bloomberg з посиланням на свої джерела повідомило, що удари США по Ірану можуть відбутися вже на вихідних.