“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Іран продавав ракети Fateh-110 та Zolfaghar росії й раніше
Найближчим часом росія може отримати від Ірану чергову партію балістичні ракети. До такої передачі українське ППО в нинішньому стані поки не готове.
Так вважає речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат.
"Основна із загроз, яка висить у повітрі й ще може бути реалізована, це, зрозуміло, іранські ракети. росія не полишила своїх намірів отримувати від Ірану і безпілотники-камікадзе і, певним чином, ракети, про які було оголошено раніше — Fateh та Zolfaghar. Це балістика, проти балістики ми не маємо сьогодні засобів, але і наші партнери розуміють, що проти балістичних загроз потрібен захист, такий як Patriot PAC-3 та SAMP-T", — зазначив Ігнат.
Передати відповідні системи для України зголосилися Італія та Франція. Однак поки щодо цієї теми все ще тривають переговори, які тягнуться ще з 20 січня, після проведення восьмого засідання Рамштайну. Речник Повітряних сил зазначив, що загроза нікуди не зникла, й для того, щоб її знищувати потрібні необхідні засоби
Балістичні ракети — потужні й некеровані. Свій проліт така зброя здійснює так званою "балістичною траєкторією", яку не можна відстежити, оскільки цей рух дещо хаотичний. Такі ракети запускають з різноманітних пускових установок: стаціонарних — шахтних або відкритих, мобільних — на базі колісного або гусеничного шасі, літаків, кораблів і підводних човнів.
До балістики відносять: ракети Іскандер, РС-28 Сармат, Тополь-М, PC-24 Ярс та Булава-30, яку розміщують на підводних човнах.
Нагадаємо, США, Німеччина та Нідерланди передадуть Україні ракетну систему класу "земля-повітря" Patriot.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.