Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Іран продавав ракети Fateh-110 та Zolfaghar росії й раніше
Найближчим часом росія може отримати від Ірану чергову партію балістичні ракети. До такої передачі українське ППО в нинішньому стані поки не готове.
Так вважає речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат.
"Основна із загроз, яка висить у повітрі й ще може бути реалізована, це, зрозуміло, іранські ракети. росія не полишила своїх намірів отримувати від Ірану і безпілотники-камікадзе і, певним чином, ракети, про які було оголошено раніше — Fateh та Zolfaghar. Це балістика, проти балістики ми не маємо сьогодні засобів, але і наші партнери розуміють, що проти балістичних загроз потрібен захист, такий як Patriot PAC-3 та SAMP-T", — зазначив Ігнат.
Передати відповідні системи для України зголосилися Італія та Франція. Однак поки щодо цієї теми все ще тривають переговори, які тягнуться ще з 20 січня, після проведення восьмого засідання Рамштайну. Речник Повітряних сил зазначив, що загроза нікуди не зникла, й для того, щоб її знищувати потрібні необхідні засоби
Балістичні ракети — потужні й некеровані. Свій проліт така зброя здійснює так званою "балістичною траєкторією", яку не можна відстежити, оскільки цей рух дещо хаотичний. Такі ракети запускають з різноманітних пускових установок: стаціонарних — шахтних або відкритих, мобільних — на базі колісного або гусеничного шасі, літаків, кораблів і підводних човнів.
До балістики відносять: ракети Іскандер, РС-28 Сармат, Тополь-М, PC-24 Ярс та Булава-30, яку розміщують на підводних човнах.
Нагадаємо, США, Німеччина та Нідерланди передадуть Україні ракетну систему класу "земля-повітря" Patriot.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.