“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Нова лірична пісня «РОЗЧИНЯЮСЬ», створена на основі віршів Юрія Іздрика «Cycles» та «Solvere» у співпраці з віртуозним піаністом Євгеном Хмарою.
Очікується, що смартфони працюватимуть на процесорі Apple A15 Bionic
У вівторок, 14 вересня, компанія Apple провела щорічну презентацію, де показала всі свої новинки. Головним гаджетом презентації стала лінійка смартфонів iPhone 13, які працюють на фірмовому чіпі Apple A15 Bionic. І цей чіп може з'явитись і в наступному поколінні смартфонів.
Аналітики очікували, що Apple за традицією оснастить iPhone 14 новими чіпами, які будуть побудовані за 3-нанометровим техпроцесом. Проте компанія TSMC, яка виробляє процесори Apple, стикається з деякими виробничими труднощами, які загрожують затримкою реалізації проєкту.
За словами інженерів, знайомих із цим питанням, нові 3-нанометрові чіпи не зможуть виготовити в строк для серії iPhone 14. Це означає, що Apple або зрушить дату презентації iPhone 14, або оснастить їх чіпами A15 Bionic, на яких вже працюють iPhone 13. Однак очікується, що TSMC почне виробництво 3-нм чіпів раніше за своїх конкурентів.
Раніше ми повідомляли, що через брак чіпів Apple скоротила виробництво iPad. Також писали, що користувачі скаржаться на проблему з витоком пам'яті після оновлення до macOS Monterey.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.