RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
17:19, 22 Листопада
Информатор UA

Интро

Студія IO Interactive розповіла, як збирається підтримувати Hitman 3 другий рік поспіль, та які плануються нововведення. Інформацію автори гри опублікували на спеціальному розділі свого сайту, - передає Інформатор . Поки автори гри готові назвати лише приблизні плани на майбутнє. Тим не менш, конкретика в них також є. Другий рік для Hitman 3 розпочнеться 20 січня 2022 року. Далі 12 місяців для гри виходитиме новий контент, до якого входять карти, сюжетні завдання та різні режими. Гравці зможуть полювати на невловиму ціль дозволять в аркадному режимі, який з'явиться на початку січня наступного року. Подробиць про нього зараз немає. Також у PC-версію гри хочуть додати підтримку рейтрейсингу, а також повноцінний VR-режим, який раніше можна було спробувати лише на PlayStation. Підтримка віртуальної реальності на комп'ютерах також з'явиться у січні, а ось трасування променів буде пізніше. Також навесні 2022 року вийде якесь велике оновлення для Hitman 3. Подробиць про нього розробники поки не розкривають. Окремо IO Interactive оголосила, що гра стала найуспішнішою в історії всієї франшизи. Кількість гравців подолала позначку 50 млн. Hitman 3 вийшла 20 січня 2020-го. Нагадаємо, що автори Elden Ring розповіли про свої очікування від релізу гри . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

IO Interactive планує підтримувати Hitman 3 весь 2022 рік

Читать на русском
IO Interactive планує підтримувати Hitman 3 весь 2022 рік

З'явилися перші подробиці планів розробників

Студія IO Interactive розповіла, як збирається підтримувати Hitman 3 другий рік поспіль, та які плануються нововведення.

Інформацію автори гри опублікували на спеціальному розділі свого сайту, - передає Інформатор .

Поки автори гри готові назвати лише приблизні плани на майбутнє. Тим не менш, конкретика в них також є. Другий рік для Hitman 3 розпочнеться 20 січня 2022 року. Далі 12 місяців для гри виходитиме новий контент, до якого входять карти, сюжетні завдання та різні режими. 

 

 

Гравці зможуть полювати на «невловиму ціль» дозволять в «аркадному режимі», який з'явиться на початку січня наступного року. Подробиць про нього зараз немає. Також у PC-версію гри хочуть додати підтримку рейтрейсингу, а також повноцінний VR-режим, який раніше можна було спробувати лише на PlayStation. Підтримка віртуальної реальності на комп'ютерах також з'явиться у січні, а ось трасування променів буде пізніше. 

Також навесні 2022 року вийде якесь велике оновлення для Hitman 3. Подробиць про нього розробники поки не розкривають. 

Окремо IO Interactive оголосила, що гра стала найуспішнішою в історії всієї франшизи. Кількість гравців подолала позначку 50 млн. Hitman 3 вийшла 20 січня 2020-го. 

Нагадаємо, що автори Elden Ring розповіли про свої очікування від релізу гри .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.