«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
«Ватра» — пісня, яка почалась із пластового табору у 2018. Я тоді дуже хотіла потрапити на «Говерлю» — це була моя найбльша мрія! На ватрі ми грали у гру «горю — не чути», і коли я сказала: «горю за кимось ....» — ніхто не вибіг. Було ніяково, але тепер у нас є пісня!
Чекати нам залишилося до наступного року
Компанія SpaceX Ілона Маска прискорила свій інтернет Starlink. Тепер інші провайдери програють йому в швидкості.
Про це повідомляє видання IThome,- передає Інформатор.
Компанія SpaceX запустила свій інтернет Starlink відносно нещодавно. Не секрет, що перші тести були не самими вражаючими, і швидкість цієї розробки навряд чи можна було назвати навіть оптимальною. Проте, все йшло за планом, кількість супутників на орбіті поступово збільшувалася, а сигнал стабілізувався.
Не так давно компанія Маска заявила про те, що її інтернет вийшов на рівень у 100 Мбіт / с, що можна порівняти з більшістю інших провайдерів. Але цілі компанії значно більш амбіційними, і вона до неї рухається. Останнє прискорення мережі надало можливість «вичавити» з неї швидкість у 200 Мбіт / с. Тепер конкурентам дійсно варто напружитися, і навряд чи це межа.
Що стосується України, то нам залишається тільки чекати 2022 року. Саме тоді SpaceX і планує «покрити» інтернетом і нашу країну. Дізнатися це досить просто - можна зайти на сайт Starlink, почати оформлення послуги з підключення до інтернету Маска, і обрати у відповідному полі будь-яку з локацій України. Система повідомить вам, що покриття даної території заплановано на 2022 й рік.
Нагадаємо, що нещодавно стало відомо про масови виток даних користувачів Facebook у вільний доступ.Також, якщо вже ми заговорили про інтернет, пропонуємо вам прочитати наш матеріал про те, як вберегти дитину від сексуального насильства в інтернеті .