«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Якість покриття також буде поліпшуватися
Верховна рада України спростила розміщення електронних комунікацій для роздачі мережі всією країною, включаючи найбільш віддалені її куточки. У вівторок, 19 жовтня, українські парламентарії в першому читанні проголосували за проєкт закону про внесення змін до розділу V "Прикінцеві положення" закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо встановлення технічного обладнання інтернет-провайдерів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на документ проєкту закону на сайті ВР.
"(Документ - прим. ред.) розроблений з метою спрощення процедури отримання мобільними операторами права на користування земельними ділянками для розміщення технічних засобів електронних комунікацій для надання 95% населення України доступу до мобільного високошвидкісного інтернету, опосередкованого стимулювання екотуризму, рекреації, туризму", — йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту № 5811.
Проєкт закону передбачає, що протягом двох років інтернет проведуть у кожному українському містечку й селищі з населенням понад дві тисячі осіб. За умови, що сукупна кількість разом з іншими населеними пунктами становитиме не менше 90% населення України.
Також за 30 і 48 місяців мережа має з'явитися на всіх міжнародних автомобільних дорогах, передбачених ліцензіями.
Йдеться про забезпечення доріг і сіл України інтернетом провайдерів "Київстар" і Лайфсел ".
"Згідно з умовами користування радіочастотним ресурсом України зазначених ліцензій ліцензіат зобов'язаний забезпечити можливість отримання послуг із використанням радіотехнології "Міжнародний рухомий (мобільний) зв'язок IMT" з дотриманням показників якості послуг рухомого (мобільного) зв'язку та їх граничні нормованих рівнів, затверджених центральним органом виконавчої влади в галузі зв'язку, і середньою швидкістю передачі даних не менше 2 Мбіт/с із початку дії ліцензії", — йдеться в пояснювальній записці.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Мінцифрі заявили про покращення покриття інтернету в селах.
Також ми писали, що в Україні збираються захистити покупців інтернет-магазинів від недобросовісних продавців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.