«Інтер» впевнено переміг «Мілан» у поєдинку 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

«Нерадзурі» приголомшили суперника двома голами у дебюті зустрічі

«Мілан» - «Інтер»
«Мілан» - «Інтер» (Фото: УЕФА)

В Лізі чемпіонів відбулись перші півфінальні поєдинки. У двобої за вихід у фінал зійшлись два міланські клуби – «Інтер» та «Мілан». Господарем першого матчу протистояння став «Мілан».

У середу, 10 травня, у Мілані відбувся півфінальний матч Ліги чемпіонів. На полі стадіону «Сан Сіро» «Мілан» приймав «Інтер».

Мілан: Меньян, Калабрія, К’єр, Томорі, Ернандес, Крунич, Тоналі, Беннасер, Салемакерс, Жиру, Діас.
Запасні: Міранте, Нава, Балло, Ребич, Калулу, Орігі, Тіав, Мессіас, Побега, Габбія, Де Кетеларе.

Інтер: Онана, Дарміан, Ачербі, Бастоні, Думфріс, Барелла, Чалханоглу, Мхітарян, Дімарко, Мартінес, Джеко.
Запасні: Ханданович, Кордаз, Гал’ярдіні, де Врей, Госенс, Корреа, Белланова, Асллані, Д’Амброзіо, Дзанотті, Брозович, Лукаку.

Перебіг матчу

На полі зійшлись принципові суперники, які дуже добре знають один одного. Тож час на розвідку командам не знадобився. Втім що «Мілан», що «Інтер» не могли надовго зберегти у себе м’яч. Після кількох передач неодмінно була якась помилка і втрата. Тим більш несподіваним став гол «Інтера» на 8-й хвилині. Після подачі кутового з лівого флангу Джеко виграв боротьбу у Калабрії і відправив м’яч під поперечину. А на 11-й хвилині рахунок став 0:2. Мхітарян увірвався у простір між двома захисниками та пробив Меньяна.

Гол Мхітаряна (Фото: УЄФА)

«Інтер» і не думав зупинятися. На 15-й хвилині потужний удар Мхітаряна прийняла на себе права стійка воріт «Мілана». Беннасер отримав пошкодження і на 18-й хвилині гравця замінив Мессіас. «Мілан» ніяк не міг налагодити комбінаційну гру і, як наслідок, підійти до воріт «Інтера». Також давалась взнаки відсутність Леау, який через травму спостерігав за матчем з трибун. На 31-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Мілана». Але після підказки VAR та перегляду повтору суддя своє рішення скасував. Поступово «россонері» перевели гру на половину поля суперника, але жодного небезпечного удару по воротах до перерви так і не завдали.

Другий тайм активніше почали господарі поля. На 49-й хвилині удар Діаса пройшов поруч з лівою стійкою воріт «Інтера». У наступній атаці невлучно пробив Мессіас. У відповідь «Інтер» провів свою гостру атаку. Меньян вчасно скоротив дистанцію і ногою відбив удар Джеко. Змінилась структура гри. Тепер «Мілан» більше володів м’ячем і проводив атаки, а «Інтер» грав від оборони. На 63-й хвилині господарі поля втратили чудовий шанс. Тоналі пробивав крізь скупчення захисників суперника і влучив у штангу. З виходом Лукаку на заміну активізувався напад «Інтера». На 74-й хвилині Лукаку продерся з м’ячем і віддав передачу, а Дарміана блокував захисник. На 84-й хвилині «Мілан» заробив перспективний штрафний, але Ернандес пробив невдало. У компенсований час Онана спокійно забрав у руки м’яч після удару Побеги.

• Мілан — Інтер 0:2 (Джеко, 8, Мхітарян, 11).

Матч у відповідь відбудеться 16 травня. Переможець Ліги чемпіонів сезону 2022/23 визначиться у Стамбулі 10 червня.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 25-го туру УПЛ «Олександрія» - «Шахтар» та «Кривбас» - «Динамо». Також ми повідомляли про перемогу «Зорі» у поєдинку з «Металістом 1925».