«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
З іншого боку, це дозволить залучити до держбюджету додаткові кошти
В Україні готують проект про електронне резидентство, в Раді зареєстрований законопроект №4245.
Про це повідомляється в Telegram-каналі "Дія",передає Інформатор .
"Електронне резидентство в Україні - ми готуємо проект, який приверне величезні інвестиції в Україну. Іноземці зможуть віддалено вести бізнес в Україні і розвиватися через партнерство зі світовими компаніями", - йдеться у повідомленні.
Переваги розробки:
Проект створюється для креативної індустрії, IT-фахівців, фрілансерів, підприємців.
"Зроблено важливий крок - в Раді зареєстрований законопроект, який врегулює механізми оподаткування електронних резидентів", - відзначили в "Дії".
Ухвалення законопроекту дозволить залучити до держбюджету додаткові кошти.
Нагадаємо, в Україні у відділеннях «Укрпошти» і «Нової пошти» почали приймати електронні документи в додатку «Дія».