«Інгулець» розгромив «Маріуполь», «Дніпро-1» вирвав перемогу в Харкові, «Динамо» знищило «Колос»

«Динамо» продовжує громити суперників в Прем'єр-лізі.

«Дніпро-1» здобув вольову перемогу, забивши на другій компенсованій хвилині. «Динамо» вирішило результат матчу ще в першому таймі, відвантаживши у ворота «Колоса» шість сухих м'ячів.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги й результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У суботу, 28 серпня, відбулися три матчі шостого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму суботи клуби з нижньої частини турнірної таблиці «Інгулець» і «Маріуполь». Команди грали в таких складах:

Інгулець: Гальчук, Асмелаш, Ковальов, Салем, Опанасенко, Шишка, Полегенько, Коробенко, Запорожець, Шарай, Сітало.

Запасні:  Шуст, Козак, Буртулович, Коваленко, Головкін, Павлов, Поспєлов, Мельничук, Гопей.

Маріуполь: Кудрик, Стасюк, Чоботенко, Мампассі, Драмбаєв, Кащук, Мішньов, Петерман, Топалов, В'юнник,  Кулаков.

Запасні: Турбаєвський, Холод, Удод, Клименко,  Шостак, Хромей, Нікітішин, Світюха.

На 7-й хвилині Кудрик перед собою відбив м'яч після удару Шарая зі штрафного, але ніхто з гравців «Інгульця» не зміг добити. Через 6 хвилин Шарай зліва увірвався в штрафну, на замаху прибрав захисника і пробив у ближню штангу.

На 22-й хвилині господарі поля відкрили рахунок. Кудрик парирував удар Шишки, Топалов не зміг далеко вибити м'яч, Шарай зіграв на підборі й точно пробив у лівий нижній кут. На 36-й хвилині Шарай із тієї ж позиції спробував повторити свій результативний удар, але на цей раз не влучив у ворота.

На 57-й хвилині Полегенько зі стандарту з півкола штрафного пробив у правий кут. Кудрик обрав правильну позицію й удар парирував. А вже в наступній атаці «Інгулець» збільшив перевагу в рахунку. Асмелаш від лицьової лінії на правому фланзі навісив у штрафну, а Шарай головою відправив м'яч у ближній кут.

Через 10 хвилин Стасюк справа прострілив у штрафну і м'яч рикошетом від захисників «Інгульця» потрапив у штангу. На 76-й хвилині господарі поля провели контратаку. Коваленко пройшов по лівому флангу і віддав у центр, а Гопей розібрався з захисниками і відправив м'яч у сітку.

На 82-й хвилині Коваленко пробив у лічених сантиметрах від лівої штанги. Воротар «Маріуполя» вже стрибнув у протилежний кут, і допомогти своїй команді ніяк не міг. Але і трьох забитих м'ячів цілком вистачило «Інгульцю» для другої перемоги поспіль.

У Харкові зустрілися новачок Прем'єр-ліги «Металіст 1925» і претендує на високі місця в поточному чемпіонаті СК «Дніпро-1».

Усього кілька років тому протистояння футбольних команд Харкова та Дніпра за напруженням не поступалася битві «Динамо» - «Шахтар». На жаль, нинішні представники цих міст в УПЛ не мають до цієї славної історії ніякого відношення. І якщо відроджений «Металіст» є лідером Першої ліги й на всіх парах мчить до еліти українського футболу, то «Дніпро», який грав у фіналі Ліги Європи, припинив своє існування.

Склади команд:

«Металіст 1925»: Коваленко, Єрмаков, Шершень, Сидоренко, Ткачук,  Западня, Габелок, Протасов, Голодюк, Дмитренко,  Марлісон. Криськів,

Запасні: Сидоренко, Ченбай, Квакіч, Батюшин, Ременюк, Кравченко, Фабіньо, Савін, Задерака.

СК Дніпро-1: Кожокару, Дубінчак,  Сваток,  Адамюк,  Ігнатенко, Назаренко, Ді Франко, Когут, Гуцуляк, Русин.

Запасні:  Юрчук, Паст, Логінов, Чуже, Білл, Ярмолюк,  Джурасек, Батагов.

На 9-й хвилині Гуцуляк отримав передачу на правому краю штрафного, трохи змістився в центр і пробив у кількох сантиметрах від ближньої штанги. Потім «Металіст 1925» провів кілька своїх атак, але до удару по воротах «Дніпра-1» справа так і не дійшла.

У другій третині тайму гра остаточно перемістилася в центр поля. Моменти біля воріт обох команд перестали виникати зовсім. І тут як грім серед ясного неба – гол «Металіста 1925». Протасов пройшов по правому флангу і віддав пас у центр, а Марлісон перекинув голкіпера команди гостей.

Після забитого м'яча хід поєдинку повернувся в колишнє русло. До перерви гравці більше не турбували воротарів суперника.

На 51-й хвилині Криськів віддав гострий пас у штрафну, й Адамюк в останній момент зняв м'яч із ноги підключився до атаки Голодюка. «Металіст 1925» більше контролював м'яч, а «Дніпро-1» намагався пресингувати.

На 68-й хвилині Коваленко у своєму штрафному пішов на перехоплення і збив Лучкевича. Чуже реалізував пенальті ударом у правий верхній кут, не залишивши голкіперу «Металіста 1925» ні найменшого шансу.

Гості вирвали перемогу на другій компенсованій хвилині. Білл подав зі штрафного, Адамюк зачепив м'яч і дезорієнтував воротаря, а Гуцуляк у правій штанги проштовхнув ігровий снаряд у сітку.

Лідируюче в чемпіонаті «Динамо» в Києві приймало «Колос». На поле НСК «Олімпійський» команди вийшли в таких складах:

Динамо: Бойко, Кендзьора, Забарний, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Циганков, Буяльський, Шапаренко, Де Піна, Шкурін.

Запасні: Нещерет, Вербич, Шепелєв, Рамірес, Ледньов, Гармаш, Караваєв, Тимчик, Сирота.

Колос: Маханьков, Золотов, Павловець, Петров, Новак, Чорноморець, Чурко, Костишин, Мілько, Каріока, Сітчінава.

Запасні: Фесюн, Саків, Ром, Нгамба, Богданов, Данфа, Нурієв, Сорокін, Лисенко.

«Динамо» відкрило рахунок уже на 5-й хвилині поєдинку. Де Піна перехопив передачу суперника, увійшов у штрафну й потужним ударом відправив м'яч під праву штангу воріт «Колоса».

На 9-й хвилині рахунок у матчі став 2:0. Циганков віддав у штрафну, Шкурін не поскупився і відкинув до одинадцятиметрової позначки, а Шапаренко увігнав м'яч у сітку.

На 15-й хвилині Маханьков парирував м'яч, що летів під поперечину після удару Циганкова зі штрафного й рикошету від стінки. «Динамо» продовжувало атакувати, а «Колос» досить рідко переходив центральну лінію поля.

На 25-й хвилині оборона «Колоса» упустила з уваги Кендзьора і захисник «Динамо» головою замкнув подачу з кутового. Через 9 хвилин Буяльський відірвався від захисника, увійшов у штрафну й перекинув Маханькова. А коли на 39-й хвилині де Піна, практично в точності повторивши свій перший гол, забив у ворота «Колоса» п'ятий м'яч, поєдинок можна було сміливо закінчувати.

Але «Динамо» й не думало зупинятися. На 45-й хвилині де Піна прострілив із лівого флангу й залишився абсолютно один Циганков відправив м'яч у порожній кут воріт «Колоса».

Після перерви гості провели кілька атак. Нурієв пробив у сітку із зовнішнього боку, а після удару Данфа й рикошету від ноги захисника м'яч перелетів ворота «Динамо».

На 67-й хвилині Циганков знову відзначився, на цей раз замкнувши простріл Миколенка зліва. Через 6 хвилин Рамірес зі штрафного закрутив м'яч у ближній кут, але Лисенко встиг заблокувати удар. Маханьков парирував дальній удар Шапаренко, а потім уже Бойко забрав м'яч після штрафного у виконанні Лисенко.

• «Інгулець» - «Маріуполь» 3:0 (Шарай, 22, 58, Гопей, 76);
  • «Металіст 1925» - СК «Дніпро-1» 1:2 (Марлісон, 36 – Чуже, 69 (з пен.), Гуцуляк, 90+2);
  • «Динамо» - «Колос» 7:0 (Де Піна, 5, 39, Шапаренко, 9, Кендзьора, 25, Буяльский, 34, Циганков, 45, 67).

турнирная таблица 28,08

Решта матчів 6-го туру УПЛ відбудуться 29 серпня. Інформатор стежитиме за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід стартового матчу шостого туру УПЛ, про результати жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів, Ліги Європи і Ліги конференцій, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 28 серпня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.