Головна
Україна
Події
14:31, 20 Квітня
Информатор UA

Интро

В Україні проведено щорічну індексацію пенсій. Програма охопила 10 мільйонів людей. Про це в ефірі телемарафону розповіла Міністерка соціальної політики Марина Лазебна, передає Інформатор. Індексація пенсій це щорічне збільшення пенсійних виплат. Закон України визначає 1 березня датою щорічної індексації пенсій. "Після індексації середня пенсія в Україні стала 4 400 гривень, а для військових, яким ми у березні вперше проіндексували пенсійні виплати 8 500 гривень", - заявила Лазебна. За її словами, плановий перерахунок пенсіонерам, що працюють, відбудеться автоматично вже в травні-червні. Нагадаємо, в Україні субсидії на неопалювальний сезон 2022 призначать автоматично. Крім того, в Україні змінили умови надання пенсій через втрату годувальника. Також Інформаторписав, як отримати пенсію під час зміни проживання під час воєнного стану. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Індексація пенсій в Україні: названо середній розмір підвищення для пенсіонерів та військових

Читать на русском
Індексація пенсій в Україні: названо середній розмір підвищення для пенсіонерів та військових

Ця процедура проводитиметься щорічно 1 березня

В Україні проведено щорічну індексацію пенсій. Програма охопила 10 мільйонів людей.

Про це в ефірі телемарафону розповіла Міністерка соціальної політики Марина Лазебна, передає Інформатор.

Індексація пенсій — це щорічне збільшення пенсійних виплат. Закон України визначає 1 березня датою щорічної індексації пенсій.

"Після індексації середня пенсія в Україні стала 4 400 гривень, а для військових, яким ми у березні вперше проіндексували пенсійні виплати – 8 500 гривень", - заявила Лазебна.

За її словами, плановий перерахунок пенсіонерам, що працюють, відбудеться автоматично вже в травні-червні.

Нагадаємо, в Україні субсидії на неопалювальний сезон 2022 призначать автоматично. Крім того, в Україні змінили умови надання пенсій через втрату годувальника.

Також Інформатор писав, як отримати пенсію під час зміни проживання під час воєнного стану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.