“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Імунітет діє не менше пів року
Несприйнятливість до коронавірусу у людини зберігається щонайменше шість місяців за безсимптомної хвороби, а за наявності симптомів - ще довше.
Про це повідомляє BioRxiv, передає Інформатор.
Надійний імунний захист організму після перенесеної хвороби COVID-19 зберігається щонайменше півроку.
В ході дослідження вчені відстежували концентрації специфічних лімфоцитів до коронавірусу в сироватці крові перехворілих.
"Судячи з того, що випадків реінфекції зникаюче мало, імунітет діє не менше півроку", - зазначають дослідники.
Зразки крові були взяті у 100 видужалих донорів через півроку після первинного зараження в березні-квітні, у 77 жінок і 23 чоловіків у віці 22-65 років. При цьому 44 людини хворіли безсимптомно і всі обійшлися без госпіталізації.
"Величина клітинного імунітету була значно більшою у донорів, які хворіли із симптомами. Виявлення нижчих рівнів Т-клітинного імунітету у безсимптомних через шість місяців після зараження може потенційно посилити побоювання, що ця група може бути більш схильною до повторного зараження", - вважають автори дослідження.
При цьому вчені зазначають: також цілком можливо, що якість Т-клітинної імунної відповіді під час початкової інфекції, навіть безсимптомної, була достатньою для забезпечення довгострокового клінічного захисту: це з'ясується згодом.
Інформатор нагадує, що МОЗ змінило критерії госпіталізації хворих з підозрою і підтвердженням COVID-19.