«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
МОЗ не розглядає сценарій з відсутності імунітету через 6 місяців
Після вакцинації від COVID-19 імунітет діє мінімум 12 місяців. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу у вівторок, 23 лютого.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відео брифінгу з приводу старту вакцинації в Україні.
"За нашою інформацією, як мінімуму 12 місяців повинен бути імунітет, якщо не трапиться мутація, яка не була передбачена до цього", - сказав Ляшко.
Він додав, що МОЗ не розглядає сценарій з відсутності імунітету через 6 місяців.
За словами головного санлікаря України, до проекту бюджетної декларації вже закладена необхідна сума для закупівлі вакцини на 2022 рік.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні зареєстрували другу вакцину від COVID-19 - Pfizer.