«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Маск зізнався, що як і раніше володіє біткоіном
Ілон Маск розповів, що залишається власником першої криптовалюти в світі - біткоіну, незважаючи на всі розмови про те, що він навмисно обвалив крипту. За його словами, створені ним всесвітньо відомі компанії Tesla і SpaceX, які і сьогодні належать Маску, так само володіють біткоіном.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Forklog.com .
"Я володію біткоіном, Tesla володіє біткоіном, SpaceX володіє біткоіном", - сказав Маск в стрімі у Twitter.
Маск також сказав, що особисто володіє Ethereum і Dogecoin.
Can we start the bull run now? pic.twitter.com/RyRHfN32hv
— Crypto Godfather (@CryptoGodfatha) July 21, 2021
Раніше Інформатор повідомляв, що Ілон Маск знову твітнув про біткоін:той відреагував падінням.
Також повідомлялося, Ілон Маск створив новий токен одним жартівливим твітом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .