"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Моя квітнева розгубленість» — це пісня про почуття, які збивають з ніг. Коли фіксація на людині настільки сильна, що хочеться дізнатися про неї все, і неможливо цьому протистояти. У цьому емоційному пориві страшно загубити себе, і хочеться, щоб такі тривожні зміни виявилися просто сном.
Досвід виживання від ветеранів шоу-бізнесу
Нещодавні ракетні атаки з боку росії позбавили практично все населення України світла, води та опалення. Продюсер Ігор Кондратюк з такої нагоди вперше відкрив завісу таємниці і показав місце, де він живе. Зважаючи на закритий спосіб життя Ігоря Кондратюка, це можна вважати значною подією.
Одну фотографію продюсер, найімовірніше, зробив із вікна свого будинку. Видно доріжку до воріт, кілька хвойних дерев на ділянці, сусідній будинок навпроти та перший листопадовий сніг. Підпис до фото виконано поетично. Музичний продюсер як-не-як.
«Тихо сипле сніг, працює генератор.
Він проти окупантів постійний мотиватор».
Стає зрозуміло, що в будинку Ігоря Кондратюка теж немає світла, але є генератор. Друге фото – камін. Нехай невелике, але все ж таки джерело тепла і освітлення. Тут продюсер обійшовся без поезій.
«В Україні "Чорна п'ятниця" навіть не з середи, а з 24 лютого 2022 року! Крилаті ракети рашистів нищать цивільних на інфраструктуру. Чорна п'ятниця, яка може перерости у Чорний Рік».
Посмотреть эту публикацию в InstagramПубликация от Ігор Кондратюк Igor Kondratiuk (@kondratiuk_official)
Раніше Інформатор повідомляв про новий витік конфлікту між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.