Хокейна Ліга чемпіонів: «Донбас» здобув першу перемогу

Чемпіон України провів свій другий матч у європейському турнірі.

Пропустивши першим, «Донбас» відігрався на початку другого періоду. Переможну шайбу за 9 хвилин до кінця матчу закинув Андрій Бірюков.

Про події в матчах групового етапу хокейної Ліги чемпіонів і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У неділю, 5 вересня, «Донбас» провів свій другий матч в хокейній Лізі чемпіонів. Суперником чемпіона України став французький клуб «Руан Драгонс». У першому турі «Донбас» в серії буллітів програв «Рунгстеду», а «Руан» в овертаймі поступився австрійському «Клагенсфюрту».

Команди грали в таких складах:

Донбас: Макаров, Воріс, Дьяченко - Смерек, Жулдіков, Сигарєв, Бірюков, Шишлянніков - Григор'єв, Андрейків, Буценко, Коренчук, Лялька - Желдак, Ногачев, Медведєв, Туркін, Стефанович - Пангелов-Юлдашев, Соколовський, Морозов, Захаров, Пересунько.

Руан: Пінтаріч, Дьюк - Чікаішвілі, Ламперье, Йео, Вінгерс, Гуттіг - Гюмонд, Доріон, Бєдін, Тессье, Неса - Сальве, Флуд, Джонстон, Кейрон, Гільберт - Леборгне, Гюріф, Рейно, Томасіна.

Початок поєдинку минув у рівній боротьбі. Команди обмінювалися атаками і кидками, а воротарі по черзі демонстрували свою майстерність. На 5-й хвилині «Донбас» отримав чисельну перевагу, але закинути не зміг, не дивлячись на кілька непоганих нагод.

Не реалізував «Донбас» і другу більшість. Більш того, коли до виходу оштрафованого гравця залишалося 10 секунд, «Руан» провів контратаку і Гуттіг відкрив рахунок в матчі.

На 15-й хвилині гості влаштувалися в зоні «Донбасу». Макарову довелося неабияк потрудитися, щоб перевага «Руану» в рахунку не збільшилася. Потім Стефанович ледь не заштовхав шайбу в ворота суперника, але Пінтаріч встиг накрити ігровий снаряд.

На початку другого періоду «Донбас» не реалізував чергову більшість. Але проте на 25-й хвилині господарі зрівняли рахунок у рівних складах. З передачі Бірюкова Шишлянніков нарешті пробив голкіпера «Руана» Пінтаріча.

В середині періоду «Руан» активізувався і обороні «Донбасу» довелося пережити кілька напружених хвилин. Макаров грав надійно, та й захисники допомагали своєму голкіперу.

Наприкінці другого періоду «Руан» на 13 секунд отримав перевагу 5 на 3. «Донбас» відбився і на другу перерву команди пішли за рахунку 1: 1.

Третя двадцятихвилинка розпочалася з атак «Донбасу». Випади «Руану» були не менш небезпечними. Так на 44-й Макаров встиг закрити правий кут, а через хвилину на допомогу голкіперу «Донбасу» прийшов каркас воріт.

Здавалося, що господарі майданчику в черговий раз не використовують чисельну перевагу. Однак, за дві секунди до виходу п'ятого гравця «Руана», Бірюков з п'ятачка проштовхнув шайбу в ворота.

За хвилину і 55 секунд до кінця основного часу матчу тренер «Руану» зняв голкіпера. Відігратися гості так і не змогли, а гравці «Донбасу» кілька разів не потрапили в порожні ворота ..

• «Донбас» - «Руан» 2: 1 (0: 1; 1: 0; 1: 0).

Наступний свій матч «Донбас» також проведе з «Руаном». 9 вересня суперники зіграють на майданчику французького клубу. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі відбору до ЧС-2022 Україна -Франція,а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо