"Хочу боротися за українців": британець пройшов пішки від Будапешта до Ужгорода, щоб стати до лав ЗСУ

Читать на русском

Добровольцю з Британії знадобилось 8 днів, щоб здолати відстань

Читать на русском
Маркус Сміт
Хлопець має непереборне бажання зупинити Путіна та припинити війну

Добровольцю з Британії знадобилось 8 днів, щоб здолати відстань

Молодий британець Маркус Сміт вирішив добровольцем доєднатись до ЗСУ, щоб не дати Путіну розпочати нову світову війну. Для реалізації свого задуму, хлопець пройшов пішки відстань від Будапешта до Ужгорода. Шлях зайняв 8 днів, 6 годин, 36 хвилин і 14 секунд. 

Неймовірну історію повідомив Закарпатський ОТЦК та СП. Зазначається, що цей британець тривалий час спостерігав за подіями в Україні й дійшов думки, що хоче стати до лав української армії, щоб боротись з російською агресією. Бо "Путін не хоче миру й не зупиниться на Україні".

"Я з Манчестера. Останні кілька років війна у вашій країні висвітлюється по всьому світу на телебаченні. Вважаю, що ви заслуговуєте на велику повагу і честь, адже ви боретесь за мирне життя своєї країни. Я приїхав сюди, щоб спробувати допомогти вам у цій війні", – сказав Маркус.

"Хочу боротися за українців": британець пройшов пішки від Будапешта до Ужгорода, щоб стати до лав ЗСУ 1

Маркус додав, що Путін може розпочати Третю світову війну й стати як Гітлер. На його думку, російський диктатор ходитиме від країни до країни та захоплюватиме їх, кажучи: "Я хочу це і це! І це мої правила!". Британець впевнений, що допоможе вистояти у цій війні тільки єдність. Як приклад він навів Британію у Другій Світовій, яка змогла встояти й витіснити ворогів, а все завдяки згуртованості.

"На жаль Путін. Він захоче більше і більше, і це може призвести до Третьої світової війни, в якій він буде як Гітлер. Тому я тут, щоб боротися за українців і, сподіваюся, запобігти світовій війні", – підкреслив британський доброволець.

Щоб мотивувати й інших ставати до лав ЗСУ Маркус сказав, що оборона країни зараз, допоможе запобігти втратам життів мирних та воєнних у майбутньому. 

Іноземний легіон на війні в Україні

Окрім українців на захист нашої країни від російських загарбників стали й іноземці. Вони об'єднались у міжнародний легіон. У його складі перебуває понад 20 тисяч добровольців та ветеранів з 52 країн. 

Міжнародний легіон підпорядкований Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Він являє собою військовий підрозділ, що виконує завдання як у повітрі, так і на землі та у воді. Цей легіон має високі стандарти професіоналізму, моральної та стресостійкості, фізичної витривалості, а також командної роботи.

Напочатку травня нардепи ухвалили у першому читанні законопроєкт щодо правового статусу іноземців, які беруть участь у захисті України. Пропонують їм надавати українське громадянство

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.