«Хімік», «Запоріжжя» та «Київ-Баскет» здобули впевнені домашні перемоги

БК «Запоріжжя» продовжив безпрограшну домашню серію.

«Хімік» вдруге в сезоні виграв у «Тернополя» на своєму майданчику. «Запоріжжя» здобуло тринадцяту домашню перемогу поспіль.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 23 квітня, відбулися три матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У Запоріжжі пройшов поєдинок «Запоріжжя» - «Харківські Соколи”. Господарі позначили свою перевагу вже зі старту поєдинку. На 5-й хвилині Мальчевський зробив різницю в рахунку +10 очок для «Запоріжжя». Відрив невблаганно ріс і до кінця першої десятихвилинки становив вже 20 очок.

У другій чверті господарі грали не настільки агресивно, і харків'янам вдалося трохи скоротити відставання. Однак різниця в рахунку залишалася досить великою - 14 очок після першої половини матчу. За підсумками третьої десятихвилинки «Харківські Соколи» відіграли ще один бал. Але в четвертій чверті «Запоріжжя» знову показало хто тут господар. Подолавши рубіж у сто очок, БК «Запоріжжя» виграв тринадцяту домашню гру поспіль.

У Південному «Хімік» приймав «Тернопіль». Гості відкрили рахунок і на 4-й хвилині вигравали з різницею у 6 очок, а через хвилину - вже у 10. «Хімік» намагався не відпустити суперника, але все ж програв першу чверть 18:26. У другій чверті господарі стали потроху підбиратися до «Тернополя». На 6-й хвилині Салліван скоротив різницю до мінімуму, а потім Зотов триочковим кидком вивів «Хімік» вперед. Подковиров рахунок зрівняв, однак «Хімік» став йти у відрив і виграв першу половину матчу 51:47.

У третій чверті на майданчику продовжилася завзята боротьба. «Тернополю» на 6-й хвилині вдалося зрівняти рахунок, але «Хімік» додав і повів +8. Збільшивши за три хвилини різницю в рахунку до п'ятнадцяти очок, «Хімік» вже не випустив перемогу з рук.

«Київ-Баскет» після тривалої серії виїзних матчів повернувся до рідних стін. Суперником киян став «Миколаїв». На майданчику зустрілися лідер та аутсайдер Суперліги. Жодних сюрпризів хід поєдинку не приніс. Господарі повели 12: 0 і виграли стартову чверть 18:11. Відрив зріс до 17-ти очок, але гравці «Київ-Баскету» дозволили собі трохи розслабитися. Як наслідок, «Миколаїв» став скорочувати відставання. Однак досвід і клас гравців «Київ-Баскету» взяли своє, і київський клуб без зайвих нервів закінчив поєдинок перемогою.

• «Запоріжжя» - «Харківські Соколи» 102: 79 (36:16, 19:25, 22:23 25:15);
  • «Хімік» - «Тернопіль» 97:83 (18:26, 33:21, 22:18, 24:18);
  • «Київ-Баскет» - «Миколаїв» 80:68 (18:11, 20:16, 22:20, 20:21).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 25 квітня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результат першого матчу 23-го туру УПЛ «Маріуполь» -«Рух»,про вихід «Динамо» і «Зорі» до фіналу Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про перемоги «Донбасу» в чемпіонаті України з хокею.