Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Кандидатка від Республіканської партії Ніккі Хейлі подала заяву на захист через погрози онлайн та у приватних листах
Ніккі Хейлі, кандидатка у президенти США від Республіканської партії, яка підтримує Україну та Ізраїль, подала заявку на захист у Секретну службу. Вона стверджує, що отримала велику кількість погроз через інтернет та у приватних поштових листах. Політикиня вважає, що проти неї могли розгорнути дискредитаційну кампанію.
Як пише The Wall Street Journal, Хейлі побоюється за свою безпеку. Видання зазначає, що Хейлі є найбільшим суперником Дональда Трампа на висування від республіканців єдиного кандидата.
"Прохання про захист було подано федеральним чиновникам. У нас було багато проблем. Це не завадить мені робити те, що я повинна робити", - сказала Хейлі журналістам.
Водночас вона відмовилась сказати, якого змісту були ці які саме погрози. Також Хейлі не говорить, чи підозрює когось конкретно.
Wall Street Journal нагадало, що наприкінці минулого тижня, коли Хейлі виступала на сцені у Південній Кароліні, до неї на сцену кинулась розгнівана жінка, але охорона її схопила. На агітаційних заходах Хейлі також були протестувальники, невдоволені тим, що кандидатка підтримує Україну та Ізраїль.
Цими днями у Сполучених Штатах Америки проходять праймеріз - так звані внутрішньопартійні вибори, на яких визначають, якого єдиного кандидата відправлять змагатися на прямих президентських перегонах. Відомо, що 3 лютого Джо Байден набрав більшість голосів на голосуванні членів Демократичної партії в Південній Кароліні у новій президентській кампанії. Він випередив інших претендентів. Серед них головними суперниками Байдена вважали члена палати представників від Міннесоти Діна Філліпса та письменницю Маріанну Вільямсон.
Водночас праймеріз Республіканської партії у Нью-Гемпширі у січні виграв Дональд Трамп. Усе виглядає так, що Байден таки зіткнеться з Трампом у передвиборчих перегонах у 2024 році - інші кандидати як від республіканців, так і демократів поки що не складають їм серйозної конкуренції. Вибори пройдуть 5 листопада 2024 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.