“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ще зарано говорити про те, хто може стояти за атакою
Головний дипломат Європейського Союзу Жозеп Борель засудив кібератаку на Україну. Він заявив, що комітет ЄС з питань політики та безпеки та кіберпідрозділи зустрінуться, щоб вирішити, як реагувати та допомогти Києву.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.
Масштабна атака хакерів на сайти держорганів відбулася в ніч з 13 на 14 січня.
«Ми збираємося мобілізувати всі наші ресурси, щоб допомогти Україні впоратися із цією кібератакою. На жаль, ми знали, що це може статися. Важко сказати, хто за цим стоїть. Я не можу нікого звинувачувати, бо я не маю доказів, але ми можемо припускати», — заявив Жозеп Боррель на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Бресті на заході Франції.
Ще зарано говорити про те, хто може стояти за атакою, але раніше за аналогічними подіями стояла Росія.
Виступаючи в Бресті, міністр закордонних справ Швеції Енн Лінд заявила, що Захід має протистояти будь-якій російській агресії.
«Ми маємо бути дуже твердими у наших повідомленнях Росії: якщо будуть напади на Україну, ми будемо дуже жорсткими, дуже сильними та рішучими у нашій відповіді».
Зазначимо, в Україні наразі розслідують усі обставини хакерської атаки. Служба безпеки України (СБУ) та Мінцифри прокоментували цю ситуацію.
Нагадаємо, у Microsoft заявили, що більшість кібератак у світі походить з РФ.
Крім того, українські хакери вкрали у іноземних компаній понад $1 мільйон.
Також Інформатор розповідав про найголовніші кіберзагрози в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.