“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Стало відомо, чи стався витік даних через хакерську атаку на держоргани
В Україні в ніч з 13 на 14 січня сайти держорганів зазнали хакерської атаки. Наразі розслідують усі обставини інциденту.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Служби безпеки України.
"У ніч з 13 на 14 січня здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, у тому числі МЗС, Міносвіти та інші. На головній сторінці цих сайтів розміщено повідомлення провокаційного характеру. При цьому контент сайтів не був змінений, а витоку персональних даних, за наявною інформацією, не сталося", - йдеться у повідомленні.
Служба безпеки України та Держспецзв'язку займаються розслідуванням інциденту та збирають цифрові докази. Для усунення технічних проблем тимчасово не працює низка сайтів (Міністерства закордонних справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства енергетики, Дія, Мінохорони навколишнього середовища, Мінагрополітики, Мінветеранів).
"Більшу частину постраждалих державних ресурсів вже відновлено, інші будуть доступні найближчим часом", - наголошується в повідомленні.
Як уточнили в Мінцифри, мобільний додаток "Дія" працює у звичайному режимі.
"Портал "Дія" відключено, як і низку інших урядових сайтів. Це потрібно для усунення проблеми та запобігання поширенню атаки на інші ресурси", - прокоментували у відомстві.
Нагадаємо, у Microsoft заявили, що більшість кібератак у світі походить з РФ. Крім того, українські хакери вкрали в іноземних компаній понад $1 мільйон.
Також Інформатор розповідав про найголовніші кіберзагрози в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.