Головна
Світ
16:18, 21 Березня
Информатор UA

Интро

Хакери Anonymous звернулися до компаній, які продовжують працювати на російському ринку. Їм дали 48 годин на те, щоби піти з країни. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на них пост. «Закликаємо всі компанії, які продовжують працювати в Росії, сплачуючи податки до бюджету кремлівського злочинного режиму: Забирайтеся з Росії! Ми даємо вам 48 годин, щоб подумати і піти, інакше ви опинитеся під нашою мішенню», – йдеться у повідомленні. Вони також опублікували перелік компаній. Серед них Amway, Oreo, Subway, Arconic, Nestle, Raiffeisen Bank та інші.    Нагадаємо, компанії Danone, Nestle, Unilever та PG відмовляються йти з російського ринку. Крім того, Google виділив понад 25 мільйонів доларів на допомогу Україні. Також Інформатор писав, що кіностудія Paramount йде з російського ринку та пожертвує 1 мільйон доларів Україні.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Хакери Anonymous дали 48 годин компаніям, щоб піти з російського ринку

Читать на русском

Вони сплачують податки до бюджету кремлівського злочинного режиму

Читать на русском
Хакери Anonymous дали 48 годин компаніям, щоб піти з російського ринку

Вони сплачують податки до бюджету кремлівського злочинного режиму

Хакери Anonymous звернулися до компаній, які продовжують працювати на російському ринку. Їм дали 48 годин на те, щоби піти з країни.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на них пост.

«Закликаємо всі компанії, які продовжують працювати в Росії, сплачуючи податки до бюджету кремлівського злочинного режиму: Забирайтеся з Росії! Ми даємо вам 48 годин, щоб подумати і піти, інакше ви опинитеся під нашою мішенню», – йдеться у повідомленні.

Вони також опублікували перелік компаній. Серед них Amway, Oreo, Subway, Arconic, Nestle, Raiffeisen Bank та інші. 

 

Нагадаємо, компанії Danone, Nestle, Unilever та P&G відмовляються йти з російського ринку.

Крім того, Google виділив понад 25 мільйонів доларів на допомогу Україні.

Також Інформатор писав, що кіностудія Paramount йде з російського ринку та пожертвує 1 мільйон доларів Україні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.