"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Ця пісня — про наші особисті битви. Про те, як проходити крізь складні етапи, не втрачати себе і ставати прозорим до змін. Ми всі іноді падаємо, але саме через це набуваємо шанс на нове дихання”, — говорить фронтмен Anothers.
Про українську війну для італійської публіки
Нещодавно в Італії відбувся фестиваль «Сан-Ремо-2023». Спеціальним гостем суперфіналу конкурсу став український колектив «Антитіла». Для виступу на сцені Сан-Ремо музиканти обрали свою нову пісню «Фортеця Бахмут».
Запис виступу колектив опублікував на своїй сторінці в Інстаграмі.
«Фортеця Бахмут» наживо для двадцятимільйонної аудиторії та найважливіший меседж сьогодні: Україна стоїть, Україна бореться, Україна переможе! Дякуємо організаторам Sanremo-2023. Дякуємо Силам Оборони України, послу України в Італії, Офісу Президента України та всьому українському народу, від імені якого виконували пісню! Слава Україні!».
Нещодавно на офіційній Інстаграм-сторінці групи з'явилася інформація про те, що Тарас Тополя, Сергій Вусик та Дмитро Жолудь разом із побратимами 130 батальйону ТРО нагороджені медалями «Честь. Слава. Держава» – за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію. Крім того, продюсера та клавішника колективу Сергія Вусика було нагороджено «Знаком пошани» від Міноборони України «за військову доблесть, значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, досягнення високих показників у військовій сфері та бездоганну сумлінну службу».
Раніше Інформатор повідомляв, як патентні тролі намагалися відсудити у гурту «Антитіла» майже два мільйони гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.