"Багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Свій творчий шлях Оля розпочала, коли була вагітною четвертою дитиною: «Вагітність — це час великих змін, натхнення та нових відкриттів. Тож у цей період я, як ніколи, відчула потужний приплив творчої енергії. Так і зʼявилася пісня «Непереможна».
Вирок Пукачу оскарженню не підлягає
Касаційний кримінальний суд Верховного суду відмовився скасовувати довічний вирок обвинуваченому Олексію Пукачу за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на вирок суду .
Пукач і далі продовжить відбувати довічне ув'язнення. Суд відхилив усі пропозиції, касаційні скарги захисту обвинуваченого.
Він довгий час переховувався від правосуддя, а у 2009 році його заарештували. Потім засудили до довічного ув'язнення. Пукача визнали винним в умисному вбивстві, перевищенні службових повноважень, зловживанні владою, що спричинило тяжкі наслідки та застосуванні насильства. На суді генерал стверджував, що Гонгадзе представляв загрозу для держави.
Під час судових засідань Пукач змінив свідчення - він заявив, що вбивство Гонгадзе не було навмисним і повинно розглядатися як вбивство з необережності. За його словами, на слідстві він обмовив себе через тиск спецслужб і політиків.
Вже 6 січня 2016 року Апеляційний суд Києва визнав законним довічний вирок Пукачу.
Зазначимо, Олексій Пукач - до 2003 року високопоставлений працівник МВС України, у 2000-2003 роках начальник головного управління кримінального розшуку МВС України. 29 січня 2013 року за звинуваченням в організації і безпосередній участі у вбивстві Георгія Гонгадзе засуджений до довічного позбавлення волі.
Нагадаємо, засновник видання «Українська правда» Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області знайшли обезголовлений труп, який, за висновками експертів, міг належати журналістові. Замовники вбивства досі невідомі. Крім того, в Україні назвали кількість нападів на журналістів з початку року.
Також Інформатор писав, що в Україні з'явиться платформа для розслідування злочинів проти журналістів. Це стосується гучних справ про вбивство журналістів Георгія Гонгадзе, Павла Шеремета, Вадима Комарова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .