“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це питання підняли під час переговорів у Вашингтоні
В Google вивчать питання підбору і рекомендацій контенту для головної сторінки української YouTube Music і YouTube. Контент будуть підбирати незалежні українські редактори.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення глави Мінцифри Михайла Федорова у Telegram.
"Міжнародні партнери підтримують цифровизацию в Україні. Сьогодні у Вашингтоні зустрівся з віце-президентом Google Караном Бхатія", - написав Федоров.
Міністр розповів, що бачення розробників пошукача збігається з баченням українських IT-кріейторів. На думку останніх, в умовах війни з РФ неприпустимо пропонувати українським користувачам російський контент.
"Щоб більше не повторювалися такі кейси, ми запропонували компанії залучити незалежних українських редакторів,які будуть підбирати контент", - додав глава Мінцифри.
У Мінцифри переконані, що це відкриє можливості для розвитку української музичної та креативної індустрії.
"Радий тому, що Google приділяє особливу увагу Україні, і сподіваюся на продовження плідної співпраці", - резюмував міністр.
Також порушили питання оптимізації співробітництва з додатком "Дія" та можливість використання українцями фонду YouTube Shorts.
Для довідки. YouTube Shorts - спеціальна програма підтримки креейторів на 2021-2022 роки. Обсяг фонду - 100 млн доларів. Автори найпопулярніших роликів зможуть заробляти від 100 до 10 тисяч доларів.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Мінцифри заявили, Мінцифіри проситиме відкрити офіси YouTube і Google в Україні для боротьби з російською пропагандою.
Також повідомлялося, підключення до інтернету для українців може подорожчати .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .