«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
"Не та" — це не просто зміна настрою, це пошук справжньої себе, тому цей крок став важливим етапом мого творчого розвитку. Це є певним проявом внутрішньої сили та бажання говорити про глибокі переживання чесно і без прикрас.
В Україні планується запустити накопичувальний рівень пенсій
Комітет ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів наполгливо рекомендує прийняти за основу проєкт Закону про накопичувальне пенсійне забезпечення. Там вважають, що його прийняття є критично важливим. Що пропонується в законопроекті і як можуть змінитися пенсії українців – читайте в Інформаторі.
Законопроект №9212 не є пенсійною реформою у абсолютному сенсі цього слова – він виконує функцію формування звички до пенсійних накопичень. Про це наголошують в парламентському комітеті.
Серед головних чинників, які вплинули на розробку законопроекту, називається збільшення кількості пенсіонерів по країні.
"Майже кожен третій українець в Україні є пенсіонером. Незважаючи на підвищення віку виходу на пенсію в залежності від страхового стажу до 63 та 65 років, середній вік виходу на пенсію в Україні значно де-факто зменшився і складає 53,8 років. Збільшилась кількість українців, які мають право на достроковий вихід на пенсію: за вислугою років, через втрату годувальника, отримання інвалідності або учасники бойових дій", - інформують в комітеті.
Згідно пропозицій, в перші 3 роки джерелом додаткових пенсійних накопичень виступить держава. Розмір ЄСВ залишається незмінним – 22%. Починаючи з 2025 року на персональні рахунки кожної працюючої людини щомісяця будуть надходити додаткові пенсійних накопичень 2% від фонду заробітної плати, в 2026 році – 3%, в 2027 році – 4%.
Законопроект стосуватиметься кожного працюючого громадянина віком до 55 років. Самозайняті особи зможуть добровільно прийняти участь в накопичувальній системі за відповідною заявою.
Що пропонується законопроектом:
Раніше ми писали, що у громадян України є можливість збільшити розмір своєї пенсії. Про додаткові добровільні внески не йдеться. Є інший варіант забезпечити збільшення розміру пенсії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.