Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
"Нафтогаз України" зареєструвалася на платформі спільних закупівель газу Aggregate EU
Голова Групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов запропонував учасникам європейського газового ринку користуватися українськими підземними газосховищами.
Про це Чернишов заявив у виступі перед керівною радою Енергетичної платформи Євросоюзу.
"Оператор ПСГ – АТ "Укртрансгаз" – успішно пройшов сертифікацію та підтвердив своє право здійснювати діяльність зі зберігання газу відповідно до оновлених правил в Євросоюзі та Енергетичному Співтоваристві. Нафтогаз здатний зробити Україну «павербанком» об’єднаної Європи та сподівається на плідну співпрацю", – йдеться у виступі Чернишова.
Як повідомляє "Нафтогаз України" 25 квітня, компанія зареєструвалася на платформі спільних закупівель газу Aggregate EU. Доступ до цієї платформи дозволяє іншим її учасникам зберігати газ в українських підземних сховищах.
"Трейдери, які працюють в межах платформи, теж зможуть закачувати газ в українські підземки та зберігати його до приходу нових учасників", – заявляє група.
За даними прес-служби, представники керівної ради Енергетичної платформи ЄС зазначили, що участь "Нафтогаз" у платформі - це "потрійна вигода". Окрім того, що така участь дає додаткову "страховку" для України на наступний опалювальний сезон, це також відкриває можливість учасникам платформи зберігати газ в українських підземних сховищах. Трейдери, які працюють в межах платформи, теж зможуть закачувати газ в українські підземки та зберігати його до приходу нових учасників.
Україна візьме участь у схемі спільного закупівлі газу країнами Європейського Союзу.
"Ми інтегрували Україну в платформу спільних закупівель газу з метою допомогти отримати 2 мільярди кубометрів додаткового газу", - сказала комісар ЄС з питань енергетики Кадрі Сімсон на зустрічі законодавців Євросоюзу.
Зазначається, що країни ЄС планують підписати свої перші контракти на спільну купівлю газу вже цього літа.
Нагадаємо, експерти та аналітики прогнозують стрімке зниження цін на бензин та дизель як на гуртовому ринку України, так і в роздріб на АЗС. Це пов'язане з тим, що на минулому тижні значно впали світові ціни на нафту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.