Головна
Світ
20:47, 2 Листопада
Информатор UA

Интро

Глобальне потепління спричинить у світі зниження врожаю кукурудзи та приріст культури пшениці. Такого висновку дійшли аграрії проекту з порівняння сільськогосподарських культур в умовах зміни клімату.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на NatureFood . "Можливий вплив клімату на майбутню врожайність є серйозною проблемою для суспільства", - заявляють дослідники. За прогнозами фахівців із сільського господарства у XXI столітті через глобальне потепління та велику кількість викидів в атмосферу Землі парникових газів скоротиться врожайність кукурудзи, але зросте – пшениці.   Результати показують помітно більш песимістичні відповіді на врожайність не тільки кукурудзи, а й сої та рису. Навпаки, пшениця демонструє більш сильний приріст, пов'язаний з вищими концентраціями CO2 та збільшенням приросту у високих широтах. "Ці результати припускають, що основні райони житниці зіштовхнуться з явними антропогенними кліматичними ризиками раніше, ніж передбачалося, до 2040 року", - підсумували дослідники. Раніше інформатор повідомляв, що в Україні зібрали рекордний врожай гречки  Також ми писали, що майже 80% українців стурбовані зміною клімату Землі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «  Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут .  

Глобальне потепління може викликати у світі приріст урожаю пшениці

Читать на русском

Кукурудза, соя та рис, ймовірно, скоротять врожайність через зміну клімату

Читать на русском
Глобальне потепління може викликати у світі приріст урожаю пшениці

Кукурудза, соя та рис, ймовірно, скоротять врожайність через зміну клімату

Глобальне потепління спричинить у світі зниження врожаю кукурудзи та приріст культури пшениці. Такого висновку дійшли аграрії проекту з порівняння сільськогосподарських культур в умовах зміни клімату. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на NatureFood .

"Можливий вплив клімату на майбутню врожайність є серйозною проблемою для суспільства", - заявляють дослідники.

За прогнозами фахівців із сільського господарства у XXI столітті через глобальне потепління та велику кількість викидів в атмосферу Землі парникових газів скоротиться врожайність кукурудзи, але зросте – пшениці.  

Результати показують помітно більш песимістичні відповіді на врожайність не тільки кукурудзи, а й сої та рису.

Навпаки, пшениця демонструє більш сильний приріст, пов'язаний з вищими концентраціями CO2 та збільшенням приросту у високих широтах.

"Ці результати припускають, що основні райони житниці зіштовхнуться з явними антропогенними кліматичними ризиками раніше, ніж передбачалося, до 2040 року", - підсумували дослідники.

Раніше інформатор повідомляв, що в Україні зібрали рекордний врожай гречки 

Також ми писали, що майже 80% українців стурбовані зміною клімату Землі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «  Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.