Головна
Шоу-біз
20:30, 15 Травня
Информатор UA

Интро

Глава журі від України на конкурсі "Євробачення-2022" Вадим Лисиця вибачився перед польським народом за те, що представник Польщі не отримав від національного журі балів, і пояснив, що вони діяли за регламентом. Про це Лисиця сказав під час zoom-брифінгу, передає Інформатор з посиланням на "Укрінформ". "Я вибачаюсь перед польським народом за те, що вийшло так, але нічого вдіяти не можу, тому що це принципова позиція. І все зроблено чесно. Уся наше і моя любов, спрямована польському народові за його величезну допомогу, втілилася у 12 балів від глядачів . Я наголошую, що ми працювали чисто за регламентом. Результати голосування ми побачили разом з усіма вночі. І для нас це теж було дивовижкою", - заявив глава журі. За його словами, більшість країн Євросоюзу проголосували так само, як українці, оскільки оцінювали рівень співу, постановку номера та загальне враження. На запитання, як так вийшло, що 5 членів журі, які зізнаються, що ставили 10 та 7 балів, а у підсумку конкурсант з Польщі отримав від України 0, Лиса відповів, що члени журі ставили не бали, а позицію. Тобто 1 за найкращий виступ, 24 за найгірший. "Потім вираховується середня і виходить кількість балів, які отримує країна. Ці підрахунки здійснює Європейський мовний союз", - сказав Лисиця. Нагадаємо, раніше міністр культури України Олександр Ткаченко висловився щодо оцінок українського журі для Польщі та Литви на конкурсі "Євробачення". Він зазначив, що ця оцінка не відображає реального ставлення до представників цих країн. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Глава журі від України на "Євробаченні" вибачився перед Польщею за оцінку 0 балів

Читать на русском
Глава журі від України на "Євробаченні" вибачився перед Польщею за оцінку 0 балів

Він пояснив, що вони діяли за регламентом

Глава журі від України на конкурсі "Євробачення-2022" Вадим Лисиця вибачився перед польським народом за те, що представник Польщі не отримав від національного журі балів, і пояснив, що вони діяли за регламентом.

Про це Лисиця сказав під час zoom-брифінгу, передає Інформатор з посиланням на "Укрінформ".

"Я вибачаюсь перед польським народом за те, що вийшло так, але нічого вдіяти не можу, тому що це принципова позиція. І все зроблено чесно. Уся наше і моя любов, спрямована польському народові за його величезну допомогу, втілилася у 12 балів від глядачів . Я наголошую, що ми працювали чисто за регламентом. Результати голосування ми побачили разом з усіма вночі. І для нас це теж було дивовижкою", - заявив глава журі.

За його словами, більшість країн Євросоюзу проголосували так само, як українці, оскільки оцінювали рівень співу, постановку номера та загальне враження.

На запитання, як так вийшло, що 5 членів журі, які зізнаються, що ставили 10 та 7 балів, а у підсумку конкурсант з Польщі отримав від України – 0, Лиса відповів, що члени журі ставили не бали, а позицію. Тобто 1 – за найкращий виступ, 24 – за найгірший.

"Потім вираховується середня і виходить кількість балів, які отримує країна. Ці підрахунки здійснює Європейський мовний союз", - сказав Лисиця.

Нагадаємо, раніше міністр культури України Олександр Ткаченко висловився щодо оцінок українського журі для Польщі та Литви на конкурсі "Євробачення". Він зазначив, що ця оцінка не відображає реального ставлення до представників цих країн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.