“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Глава МЗС Польщі пропонує обмежити соцзабезпечення для українських ухилянтів по всій Європі - Новини світу
Глава Міністерства закордонних справ Польщі висловився щодо соціального забезпечення для українців, які ухиляються від призову. Він переконаний, що потрібно обмежити пільги для таких громадян України. На думку польського дипломата, це рішення повинно бути загальноєвропейським.
Як передає The Guardian, Радослав Сікорський заявив, що Україна сама повинна сказати, що вона хоче, щоб робили з її громадянами. При цьому глава польського Міністерства закордонних справ зазначив, що сам він не вірить в те, що існують права людини на соціальне забезпечення для тих, хто ухиляється від мобілізації.
"Україна повинна сказати нам, що вона хоче, щоб ми робили з її громадянами. Я, безумовно, не вірю в те, що існує право людини на соціальне забезпечення за ухилення від призову. Люди, які воюють на фронті, також мають права людини", - підкреслив він.
Радослав Сікорський також додав, що обмеження пільг повинно бути загальноєвропейським. Інакше, переконаний дипломат, ухилянти будуть просто їздити по всій Європі в пошуках пільг.
За даними проєкту журналістики даних Мобілізаційний резерв, наразі за кордоном перебуває близько 865 тисяч чоловіків з України. При цьому 688 тисяч з них - працездатного віку.
Зазначається, що в межах проєкту експерти підрахували, що після початку повномасштабного вторгнення 812 тисяч чоловіків віком від 18 до 64 років отримали тимчасовий захист у країнах Європейського Союзу. Ще 22 тисячі повнолітніх чоловіків мають статус біженців в Молдові. Також приблизно 31 тисяча українських чоловіків 18-64 років перебуває в Сполученому Королівстві за програмами для українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.