Глава Microsoft Gaming Філ Спенсер розповів про плани Xbox на власні франшизи та ігри куплених студій

Читать на русском

Схоже, Microsoft збирається багато зробити для збільшення кількості гравців у своїх проєктах

Читать на русском
Глава Microsoft Gaming Філ Спенсер розповів про плани Xbox на власні франшизи та ігри куплених студій

Схоже, Microsoft збирається багато зробити для збільшення кількості гравців у своїх проєктах

Здебільшого розмова з Філом Спенсером торкнулася стратегії Microsoft саме у питанні розширення аудиторії.

Фрагменти бесіди опублікував на своїй сторінці у Twitter журналіст Axios Стівен Тотіло, – передає Інформатор.

З їхньої розмови легко зрозуміти, що глава Microsoft Gaming хоче ставити нові рекорди для тайтлів компанії. Окремо він згадав гру Starfield від Bethesda і заявив, що збирається зробити її більш популярною, ніж TES V: Skyrim.

«Я дуже радий показникам Forza Horizon 5 та Halo, я задоволений тим, як багато людей зіграло у Psychonauts 2 у порівнянні з першою частиною. Тому коли я спілкуюся з нашими командами, наприклад, коли ми з Тоддом обговорюємо Starfield, то я запитую себе: «Як можна зробити так, щоб у неї грало більше людей, ніж в інші ігри Тодда Говарда?».

Думаю, багато в чому залежить від нашої платформи. Якість гри, безумовно, на першому місці, але для мене успіх конкретного релізу залежатиме від відповіді на запитання: «Чи можемо ми домогтися того, щоб у ці ігри зіграло більше людей, ніж будь-коли?», – сказав Філ Спенсер. .

Він також додав, що цього ж прагнутиме і для тайтлів Activision Blizzard, які перейдуть до компанії після закриття угоди з компанією. У наступні п'ять років Спенсер розраховує збільшити базу користувача World of Warcraft, Call of Duty і Candy Crush, які і так вважаються одними з найуспішніших ігрових серій у всій індустрії.

«Ми з вами виросли в ті часи, коли саме слово «Blizzard» було мало не таким же синонімом якості, що «Pixar». Ось у такий стан я хочу привести ці бренди. І я радий можливості попрацювати з творчими командами, щоб здійснити це», – додав Філ Спенсер.

Коли мова зайшла про Forza та Halo, то глава Microsoft Gaming згадав «різні бізнес-моделі». Схоже, в компанії збираються також орієнтуватися на передплатний сервіс Game Pass, і на нас можуть чекати експерименти з умовно-безкоштовним доступом до деяких тайтлів.

Філ Спенсер не став відповідати на питання про те, як платформна ексклюзивність (наприклад, та сама Starfield) може стимулювати зростання аудиторії. Він лише помітив, що чудово розуміє, що люди іноді можуть відмовлятися від проєктів лише через те, що вони не вийшли на їхню улюблену платформу.

Спенсер окремо трохи розповів про людей, які скептично налаштовані до планів Xbox і «надто дружнього» настрою самого Спенсера. Вони відзначають, що кінцевою метою будь-якої компанії залишається прибуток, і це може розходитися з його заявами про добрий результат для всіх. Сам Філ упевнений у своїх планах та своїй компанії.

«Ви шукаєте «злого Філа»! [сміється] Так, я бачу, як мені пишуть у Твіттері: «У Філі Спенсері, главі Xbox, немає нічого альтруїстичного"». Я б не сказав, що зовсім нічого... У мене є певне бачення того, яку роль можуть грати у світі відеоігри. Але так, я керую бізнесом усередині великої публічної компанії», – додав Філ Спенсер.

Він додав, що й надалі робитиме все, що в його силах, прийматиме складні рішення і намагатиметься прямо говорити про цілі компанії.

Нагадаємо, що Філ Спенсер стане лауреатом престижної премії за здобутки в ігровій індустрії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.