"Подивіться, що сталося зараз, менш ніж за 100 днів ця нова адміністрація завдала стільки шкоди і стільки руйнувань, що перехоплює дух"
Панічна агресія - це гра слів від “панічна атака”. Пісня досліджує феномен реакції на стрес: коли замість страху та відступу людина обирає боротьбу, а інстинктивний порив до захисту перетворюється на руйнівну силу.
Ухвалення двох законопроектів дозволить отримувати доступ до особистих даних
Глава департаменту кіберполіції Олександр Гринчак оцінив ймовірність тотального контролю українців в інтернеті. Він вважає це "перегином", але при цьому кіберполіція прагне прийняття двох законопроектів, які дозволять отримувати доступ до даних українців за певний проміжок часу.
Про це Гринчак розповів у інтерв'ю "РБК-Україна",передає Інформатор .
"Ми ж все-таки говоримо про демократію. А де ж тоді демократія і свобода слова? Я вважаю, що просто взяти,"затиснути" та контролювати - це перегин. Але ми пропонуємо свої правки до законодавства. На сьогодні у Верховній Раді знаходяться два законопроекти, №4003 і№4004.Після їхнього прийняття провайдери будуть зобов'язані зберігати інформацію певний проміжок часу", - сказав Гринчак.
За його словами, в разі прийняття цих законопроектів кіберполіція зможе отримувати доступ до особистої інформації користувачів в інтернеті.
"В рамках кримінальних проваджень і після звернення до суду ми зможемо отримати таку інформацію. Наприклад, дані, що стосуються виготовлення і поширення дитячої порнографії в мережі", - повідомив чиновник.
Він додав, що необхідно прийняти зміни до законодавства, щоб дозволити використання NAT-технології.
"Доступною мовою: низка провайдерів не зберігають інформацію, щоб здешевити свій бізнес і не витрачати додаткові кошти на сервери. В нас не вистачає IP-адрес, і вони на одну адресу "приземляються" кілька абонентів замість того, щоб закріпити за кожним одну IP-адресу. Тому нам дуже складно ідентифікувати злочинця", - пояснив глава кіберполіції.
Нагадаємо, раніше у Мінцифри порадили, як убезпечити себе від шахраїв, які відновлюють чужі SIM-карти з прив'язкою до банківських рахунків.
Крім того, раніше у МВС порадили, як вберегти кошти на карті і не стати жертвою шахраїв.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .